[4o] Επιχειρησιακή Έρευνα

1
Τονίζεται ότι μέχρι την Τρίτη 8.6.2010 θα πρέπει να παραδωθεί το προεραιτικό θέμα που μετράει θετικά 25% στον τελικό βαθμό.Επίσης αύριο Τρίτη 1.6.2010 ο κ.Μαυρωτάς θα κάνει επαναληπτικά θέματα και ασκήσεις στην ώρα του μαθήματος.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

2
Στο παρακάτω αρχείο περιλαμβάνονται οι σημειώσεις του μαθήματος,λυμένες ασκήσεις καθώς και παλιά θέματα με τις λύσεις τους!Καλό διάβασμα!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

3
Η εξέταση θα γίνει με ανοιχτά βιβλία. Μπορούμε να έχουμε μαζί μας το βιβλίο καθώς και τις διαφάνειες των διαλέξεων, όχι όμως παλιά θέματα... Αν και από ό,τι έχω παρατηρήσει μέχρι τώρα πολλοί μια χαρά τα χρησιμοποιούν και τα παλιά θέματα την ώρα της εξέτασης...

(Προσωπικά είμαι γενικότερα της άποψης: δύσκολα θέματα, πρόσβαση σε οτιδήποτε από βιβλία-παλιά θέματα κτλ και εύλογος χρόνος)

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

4
Μάκη, είσαι σίγουρος? Γιατί στο site του μαθήματος δεν αναφέρει τίποτα σχετικά με την εξέταση. Το είχε πει ο Μαυρωτάς στο μάθημα?
Stay far from timid; only make moves when your heart's in it; and live the phrase sky's the limit.

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

8
Θεωρητικά είναι μέσα,αλλά είναι ψιλοστανταράκια αυτά που πέφτουν, οπότε απλά ρίξ'του μία ματιά..Τώρα για τα ανοιχτά βιβλία γενικά δεν έχω ακούσει κάτι..
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Επιχειρησιακή Έρευνα

9
Ναι βρε... :) Έτσι κι αλλιώς και στην ΑΣΧΜ το ίδιο ήταν, όπως και στην οικονομία του πρώτου εξαμήνου που γίνεται από το ίδιο εργαστήριο. ;)

O ακέραιος προγραμματισμός σαφέστατα και είναι μέσα.
cron