Είναι άθλιο το μπλέ με ρίγα κόκκινη πουλοβεράκι του Μάκη?

Ναι
Σύνολο ψήφων: 3 (20%)
Όχι
Σύνολο ψήφων: 5 (33%)
Όχι, το άθλιο είναι λίγο.
Σύνολο ψήφων: 7 (47%)
Σύνολο ψήφων: 15

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

11
Xαχα, Μάκη ψάχνεις την υποστήριξη απ'οτι βλέπω! :razz: Μην ανησυχείς τέκνον μου, θα το εκτιμήσω εγώ αυτό το πουλόβερ!!! :D Όπως και να το κάνουμε μου λείπει ένα πανιωνίτικο ξεσκονόπανο :lol: :whistle:
"I went numb when I learned to see..."

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

12
Λοιπόν έχω δει τον Μάκη να φοράει αυτό το πουλόβερ που είναι κι αγαπημένο του..Πρέπει να ομολογήσω ότι δεν μου αρέσει ούτε εμένα παιδιά αλλά όχι και να του το κάψουμε..Σκεφτείται απλά τι άσχημο κλάμα θα κάνει μετά.. :bleh: Μπορούμε απλά να τον αναγκάσουμε (γιατί να τον πείσουμε αποκλείεται.. :whistle: )να μην το ξαναβάλει σε δημόσιο χώρο!!Μπορούμε ακόμα να του πάρουμε ένα ίδιο...Οποιος πετύχει κανένα ίδιο ας μας ειδοποιήσει..Θα επιτελέσει κοινωνικό έργο!! :lol:

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

15
GK1992 έγραψε:
fotinit17 έγραψε:Ρε παιδιά ποιός είναι ο δεύτερος που ψήφισε "όχι"??? :razz: Κυκλοφορούν ανάμεσά μας! :o
O Μάκης έχει φέικ προφιλ
Α έτσι ε? :razz: Και μας έχεις και μας χτυπάς με τους "όρους χρήσης" (μιλάει μια καταπιεσμένη moderator :razz: )...

Καθαίρεση ΤΩΡΑ! :lol:
"I went numb when I learned to see..."

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

19
Πάει να παιχτεί βρώμικο παιχνίδι πίσω από τις πλάτες μας! Πιστεύω πλέον πρέπει να δράσουμε άμεσα! Τι θα λέγατε να στήναμε μια ενέδρα στο πουλόβερ;

(Προσοχή στον Keiner, πιστεύω πως είναι ο Μάκης που προσπαθεί να "γυρίσει" την κατάσταση υπέρ του!)

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

20
Morientes έγραψε:Πάει να παιχτεί βρώμικο παιχνίδι πίσω από τις πλάτες μας! Πιστεύω πλέον πρέπει να δράσουμε άμεσα! Τι θα λέγατε να στήναμε μια ενέδρα στο πουλόβερ;

(Προσοχή στον Keiner, πιστεύω πως είναι ο Μάκης που προσπαθεί να "γυρίσει" την κατάσταση υπέρ του!)
Και αμα ο Keiner ΕΙΝΑΙ το πουλοβερ? :razz: Μπορει μετα απο την υπερβολικη χρηση να εξελιχθηκε σε νοημων υπαρξη!
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy