Είναι άθλιο το μπλέ με ρίγα κόκκινη πουλοβεράκι του Μάκη?

Ναι
Σύνολο ψήφων: 3 (20%)
Όχι
Σύνολο ψήφων: 5 (33%)
Όχι, το άθλιο είναι λίγο.
Σύνολο ψήφων: 7 (47%)
Σύνολο ψήφων: 15

Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

1
Το έχετε δει όλοι, το έχετε μισήσει όλοι (έκτός από το Μάκη)... Είναι το ξεχυλωμένο, χρώματος μπλέ (και με μια ρίγα κόκκινη) πουλόβερ-αντίσκηνο του αγαπητού Μάκη που από ότι μου έδειξε εχθές το χρησιμοποιεί και ως μαστήγιο :lol: ... Από χθες κατάλαβα πως τα λόγια δεν τον πείθουν και θα πρέπει να περάσω σε πιο δραστικά μέτρα!!!

Προτείνω:
1. να το ποτίσουμε με αίθερα και να το κάψουμε :evil:
ή
2. να το δώσουμε σε ένα τσούρμο γάτες και να το ξεσκίσουνε :evil: :evil:
ή
3. να το σκίσουμε ένω κοιμάται :evil: :evil: :evil:
ή
4. ...
Περιμενώ ίδέες... :help: :help: :help:
Και επειδή ο Μάκης αναρωτίεται αν όντως είναι ΑΘΛΙΟ το πουλοβεράκι, παρακαλώ, ψηφίστε! :)

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

4
μμμ... Εξαιρετικά βλέπω ήδη κινητικότητα... Η ιδέα να σκουπίζουμε τα χέρια μας σ αυτό δεν είναι κακή αλλά λυπάμαι τα χέρια μας :P... Η δεύτερη όμως ίδεα πιστεύω πως είναι εξαιρετική!! όχι για να του γίνει ηθικό δίδαγμα, τοσο καιρό (έχω ενημερωθεί από τον ίδιο ότι το φοράει από την Α' Λυκείου, σοκ!!!) έπαθαν τα ματάκια μας...

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

7
Εγώ λέω να το στείλουμε στη Φουκουσίμα να σκεπάσουν τον αντιδραστήρα να μην τους φεύγει το Ιώδιο... :P
Βασικά λέω να το χαρίσω στη Φωτεινή για να γλιτώσει το κάψιμο. Είναι η μόνη που θα το εκτιμήσει, αφού είναι μπλε-κόκκινο... :roll:

Re: Ωδή για την καταστροφή του ΑΘΛΙΟΥ πουλοβερακίου του Μάκη

8
Αρχικα θα ηθελα να δηλωσω οτι δεν εχω ιδεα περι ποιου πουλοβερακιου ο λογος...
Αντιλαμβανομενος ομως τη σφοδρη επιθεση που γινεται στο αμοιρου πουλοβερ ενιωσα την αναγκη να το υπερασπιστω.Θα προτεινω λοιπον κατι εκ διαμετρου αντιθετο με τις μεχρι τωρα αποψεις:
Αντι της καταστροφης του πολυτιμου αυτου πουλοβερ(συναισθηματικη αξια και τα ρεστα)προτεινω τον εξοπλισμο καθε μελος τουτου του forum με ενα ιδιο(η παρομοιο) πουλοβερακι και συρραφης στο αριστερο μερος (στο υψος της καρδιας)με χρυση κλωστη του ψευδωνυμου που χρησιμοποιει ο καθεις στο φορουμ.Το πουλοβερ λοιπον θα γινει σημα κατατεθεν του φορουμ και τα μελη θα το φορανε καθημερινα στη σχολη ωστε να αναγνωριζονται μεταξυ τους.
Οποιος διαβασει το παραπανω και ειναι συμφωνος παρακαλειτε να βοηθησει να απλωθει το μηνυμα.Πρεπει ολοι να βοη8ησουν στην εκστρατεια υπερ του πουλοβερ-πουλοβερ.Μπορειτε να επισκεφθειτε και το σχετικο site http://www.savemakisweater.com
Γι'αυτο Μακη keep wearing(your sweater)
"People don’t listen, they just wait for their turn to talk."
— Chuck Palahniuk