[3o] Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

1
Μέσα στον Δεκέμβρη θα πραγματοποιηθεί μέσω του μαθήματος επιλογής του τρίτου εξαμήνου επίσκεψη σε μια επιχείρηση όπου να ξεναγηθούμε στις εγκαταστάσεις της και στην συνέχεια θα γίνει συζήτηση με τα στελέχη αυτής. Η επίσκεψη θα γίνει ημέρα Τετάρτη και από ότι μας είπε ο κύριος Καλογήρου θα γίνει συνεννόηση ώστε να μην πραγματοποιηθούν οι φροντιστηριακές ασκήσεις της φυσικοχημείας εκείνη την μέρα. Η επίσκεψη θα γίνει Τετάρτη διότι τις άλλες μέρες γίνονται εργαστήρια για το δεύτερο έτος. Στην εκδρομή μπορούν να συμμετέχουν άτομα από όλα τα έτη. Θα πρέπει όμως να μας ενημερώσουν για το γεγονός ότι θέλουν να έρθουν αφού η επιχείρηση θα μπορεί να δεχθεί συγκεκριμένο αριθμό ατόμων και επίσης πρέπει να γνωρίζουμε τον ακριβή αριθμό και για να οργανωθεί η μεταφορά. Συνεπώς θα θέλαμε όσοι θέλετε να έρθετε να είστε σίγουροι ότι τελικά θα έρθετε. :)
Για να δηλώσετε ότι θα λάβετε μέρος μπορείτε να στείλετε προσωπικό μήνυμα σε εμένα ή να στείλετε στο mail μου sofia.tzavidi(AT)yahoo(DOT)gr όπως επίσης και στα mail που υπάρχουν στην σελίδα του μαθήματος στον κύριο Κανέλλο. Για ότι νεότερο θα σας ενημερώνω! ^^
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BrAVeSirRObin την Κυρ 17 Μαρ 2013, 9:26 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Μορφοποίηση e-mail Αντικαταστήστε τα "(AT)" με "@" και τα "(DOT)" με ".".

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

2
Λοιπόν η εκδρομή θα γίνει ή την Τετάρτη 14/12/2011 ή την Τετάρτη 18/01/2012. Μέχρι την επόμενη Δευτέρα θα θέλαμε όποιος ενδιαφέρεται να έρθει να επικοινωνήσει μαζί μου είτε μέσω προσωπικού μηνύματος είτε μέσω mail ή φυσικά στην σχολή! :)

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

3
Τελικά παιδιά η εκδρομή θα γίνει την επόμενη Τετάρτη 14/12! :)
Αναλυτικά για τις ώρες που θα φύγουμε και θα επιστρέψουμε θα σας ενημερώσω τις επόμενες μέρες..όμως και στην προηγούμενη μας εκδρομή φύγαμε αργά το πρωί γύρω στις 11 και είχαμε επιστρέψει στις 4 το απόγευμα..
Αν κάποιος δεν έχει δηλώσει την επιθυμία του ακόμη αλλά θέλει να έρθει ας με ενημερώσει. Μαζευτήκαμε περίπου 50 άτομα από το δεύτερο έτος κατά κύριο λόγο. Υπενθυμίζω ότι στην εκδρομή μπορούν να λάβουν μέρος και άτομα από άλλα έτη καθώς και άτομα που δεν παρακολουθούν το μάθημα. Προσωπικά σας ευχαριστώ για την προθυμία σας να βοηθήσετε στην οργάνωση της εκδρομής και τονίζω ότι είναι σημαντικό αυτοί που έχουμε πει ότι θα πάμε να πάμε τελικά! ;)

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

4
Παιδιά να ξαναθυμίσω ότι η εκδρομή θα γίνει αυτή την Τετάρτη 14/12! :)
Θα πρέπει να είμαστε την Τετάρτη στις 9:00 στον χώρο έξω από το κτήριο διοίκηση και δίπλα από το κτήριο φυσικής από όπου θα αναχωρήσουμε με το λεωφορείο. Να τονίσω ότι το λεωφορείο θα φύγει το αργότερο στις 9:15. Θα επιστρέψουμε στην σχολή γύρω στις 14:30. Σας παρακαλώ να κάνετε τον κόπο όποιοι τελικά θα έρθετε να μου το επιβεβαιώσετε στέλνοντάς μου ένα mail/προσωπικό μήνυμα ώστε να γνωρίζουμε τον πλήρη αριθμό των ατόμων! Ευχαριστώ! ^^

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

5
Παιδιά να σας ενημερώσω ότι το μάθημα των μαθηματικών ΙΙΙ αύριο δεν θα γίνει και θα μεταφερθεί την επόμενη Δευτέρα 19/11. Ακόμα οι φροντιστηριακές ασκήσεις θα ξεκινήσουν στις 14:30 ώστε όποιοι θέλουν να μπορέσουν να πάνε στο μάθημα!

Re: Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

7
Στις 16:00 μετά το εργαστήριο φυσικοχημείας. Για την τεχνική μηχανική δεν έγινε κάποια συνεννόηση από ότι γνωρίζω. Οπότε λογικά το μάθημα θα γίνει αν και θα λείπουν πολλά άτομα και ίσως να μην γίνει κανονικά.