Re: Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

11
geoste έγραψε:Γειά σου, δοκίμασε mycourses>Εργασίες και πάτα εκεί που λέει υποβολή (Ακριβώς πάνω από την εκφώνηση) και πες μας τα αποτελέσματα, γιατί τουλάχιστον εγώ δεν έχω ξαναδεί υποβολή από mycourses (εμείς τις δίναμε γραπτά). Φυσικά δεν είμαι στο μάθημα δε γνωρίζω αν έχει πει κάτι extra η κ.Κυριάκη.
comple, thanks

Re: Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

14
συνήθως 4-5 δε δινει?
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

15
Μήπως μπορεί κάποιος που έχει την καινούργια έκδοση να ανεβάσει μια φωτογρφία με τις ασκήσεις της 3ης σειρας; Πρέπει να χει γίνει κάποιο λάθος με την αντιστοίχιση με την παλιά έκδοση...

Re: Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

16
Καλησπέρα, στις ασκήσεις 9,10 σελ. 358 (9,10 σελ. 362 από το παλιό βιβλίο) λέει να λύσουμε τις εξισώσεις και να σχεδιάσουμε τα γραφήματα για τις συναρτήσεις εξαναγκασμού και των λύσεων. Και εντάξει οι συναρτήσεις εξαναγκασμού είναι εύκολες.Των λύσεων μόνο με πρόγραμμα γίνεται η σχεδίαση. Μήπως είπε τίποτα στο μάθημα?

Re: Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

17
stathovits έγραψε:Καλησπέρα, στις ασκήσεις 9,10 σελ. 358 (9,10 σελ. 362 από το παλιό βιβλίο) λέει να λύσουμε τις εξισώσεις και να σχεδιάσουμε τα γραφήματα για τις συναρτήσεις εξαναγκασμού και των λύσεων. Και εντάξει οι συναρτήσεις εξαναγκασμού είναι εύκολες.Των λύσεων μόνο με πρόγραμμα γίνεται η σχεδίαση. Μήπως είπε τίποτα στο μάθημα?
Ουσιαστικά είναι προαιρετικά (μάλλον).

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2016-17)

20
Οι 4 σειρές και οι λύσεις που δόθηκαν στο φετινό εξάμηνο!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.