Re: Εφαρμοσμένη θερμοδυναμική (2011-12)

191
Ρε αν δεν είσαι αισιόδοξος δε μπορείς να είσαι δραστήριος αν και ξέρω ότι με δουλεύεις!!! :bleh: Κοιτάω συνέχεια το πρόγραμμα προσπαθώ να είμαι λογική για να ελαχιστοποιήσω το χρόνο αντιρρήσεων. Δεν έχω μπει ακόμα στο κλίμα του μπάχαλου πανεπιστημίου μας! Αρνούμαι!! :D Αν δεν ήμουν αισιόδοξη τώρα θα έπρεπε να διαβάζω :clap: :whistle:
Einmal ist keinmal

Re: Εφαρμοσμένη θερμοδυναμική (2011-12)

192
http://www.chemeng.ntua.gr/main.php?news&news_item=540

Σας ενημερώνουμε ότι, μετά από επικοινωνία με τους Συντονιστές προς εξέταση μαθημάτων όπου έχει εντοπιστεί πρόβλημα με τη χορήγηση πρόσθετων διδακτικών βοηθημάτων, η κατάσταση έχει ως εξής:

ΜΑΘΗΜΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ
Οι διδάσκοντες έχουν αναρτήσει στις ιστοσελίδες του μαθήματος ΟΛΕΣ τις αναγκαίες πρόσθετες πλήροφορίες και δεδομένα για την εξέταση του μαθήματος, οπότε δεν είναι αναγκαίο το πρόσθετο βοήθημα ("Θερμοφυσικές Ιδιότητες Χημικών Ουσιών").

ΜΑΘΗΜΑ: ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ Ι
Πρόκειται για επαναληπτική εξέταση, άρα οι φοιτητές που το έχουν ήδη παρακολουθήσει (κατά το εαρινό εξ. 2011) έχουν λάβει και τους 2 Τόμους του συγγράμματος του διδάσκοντος.

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση να απευθύνεστε στους Συντονιστές των μαθημάτων.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Εφαρμοσμένη θερμοδυναμική (2011-12)

194
Η εξέταση του μαθήματος θα πραγματοποιηθεί στις 29/02/2012, στις 12:00 στις ίδιες αίθουσες... αναμένοντας κ την επίσημη ανακοίνωση λοιπόν...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Εφαρμοσμένη θερμοδυναμική (2011-12)

199
απορω πως μια μεριδα παιδιων χωρις να εκφραζει την πλειοψηφια της ταξης πηγε και αλλαξε την ημερομηνια της εξετασης...και την εβαλε μετα το τετραημερο!!ελεος.....

Re: Εφαρμοσμένη θερμοδυναμική (2011-12)

200
Όποιος είχε διαφορετική άποψη θα μπορούσε να την εκφράσει, γιατί δεν έγινε τελευταία στιγμή. Επίσης ήταν η μόνη κενή μέρα που υπήρχε, η άλλη επιλογή ήταν στις 28... νομίζω είναι πιο κοντά στο τετραήμερο...
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding