Re: Εξεταστική εαρινού εξαμήνου 2010-11

24
Αναγράφεται στον φάκελο του μαθήματος "Περιβαλλοντική Επιστήμη" ότι η τελική εξέταση είναι με ανοιχτά βιβλία. Όντως έτσι είναι; Το είπε κάποιος διδάσκον; Για να μην χαίρομαι άδικα...:p

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

25
Νομίζω οτι το έχω γράψει εγώ αυτό. Και υποθέτω οτι για να το έχω γράψει κάπου θα το άκουσα-είδα. Επειδή όμως πραγματικά δεν θυμάμαι πού και επειδή πριν 2 χρόνια ήταν λέει με κλειστά βιβλία, σβήνω το σχετικό κομμάτι.

Thnx για την επισήμανση και συγγνώμη για τη σύγχιση... :)
(Όποιος ξέρει ας το διευκρινίσει...)

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

26
όταν έδινα εγώ (πριν δύο χρόνια) ήταν με Κλειστά Βιβλία . Ενδεχομένως όμως κάτι να άλλαξε σε αυτό το διάστημα...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

28
Από την ιστοσελίδα της σχολής:
Καταληκτική ημερομηνία υποβολής της εργασίας, στους υπεύθυνους διδάσκοντες, ορίζεται η Παρασκευή 3 Ιουνίου 2011.
Η προφορική παρουσίαση και εξέταση των εργασιών θα γίνει την Τετάρτη 8 Ιουνίου 2011, στις Αίθουσες 21, 23, 24 και 25 της Σχολής Χημικών Μηχανικών

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

30
Να ρωτήσω κάτι για τις εργασίες? Εμένα, η ομάδα μου είναι 6 μελής και μας είπε η υπεύθυνη(Χαραλάμπους) ότι θα την παρουσιάσουν 2-3 άτομα. Η εξέταση θα γίνει σε όλη την ομάδα ή μόνο σε αυτά τα 2-3 άτομα?
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.