Προσωρινή διακοπή σπουδών

1
Καλησπέρα σας! Παρολο που εχω χρονια να δωσω καποιο μαθημα και ελεγα να αρχιζα την προσπαθεια ξανα δυστυχως η γραφειοκρατια του ΟΑΕΔ δεν με αφηνει και με αναγκαζουν να κανω προσωρινη διακοπη σπουδων για να γραφτω παρολο που εχω περασει τα ν+2 χρονια.
Ξερει κανεις την διαδικασια για να παρω προσωρινη διακοπη, εχει παρει καποιος; Στην δινουν αν απλα την ζητησεις ευκολα;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος La.D. την Τρί 07 Μάιος 2019, 1:08 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Re: Προσωρινή διακοπή σπουδών

2
Νομίζω ότι γίνεται εύκολα από τη Γραμματεία της Σχολής. Δεν έχουν κάποιο λόγο να στην αρνηθούν πάντως.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος La.D. την Τρί 07 Μάιος 2019, 1:08 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Προσωρινή διακοπή σπουδών

3
Σε ευχαριστω πολυ θα το κοιταξω! Επισης μπορω να τελειωσω σε οσα χρονια θελω την σχολη σωστα; Δεν έχει αλλαξει κατι ελπιζω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Δευ 29 Ιούλ 2019, 12:45 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.