Ηλεκτρονικές Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων Ακαδ. Έτους 2013-2

1
Ανακοινώνεται σε όλους τους φοιτητές, πλην πρωτοετών, της Σχολής Χημικών Μηχανικών, ότι οι εγγραφές των Χειμερινών Εξαμήνων και οι τυχόν αλλαγές για το ακαδημαϊκό έτος 2013-2014, θα πραγματοποιηθούν μόνο ηλεκτρονικά, μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης της Σχολής,


Εγγραφές Μαθημάτων

κατά το παρακάτω διάστημα:

Έναρξη: Τετάρτη 18/12/2013
Λήξη: Παρασκευή 10/1/2014
Επισημαίνεται ότι οι ημερομηνίες θα τηρηθούν αυστηρά.
Για την ηλεκτρονική εγγραφή, όσοι φοιτητές δεν διαθέτουν ήδη κωδικό χρήστη, μπορούν να απευθύνονται στο Κέντρο Ηλεκτρονικών Υπολογιστών του Ε.Μ.Π. (Κτήριο Η/Υ, τηλ. 210772 2438, 210772 2106).
Εκπρόθεσμες εγγραφές δεν θα γίνονται δεκτές.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Ηλεκτρονικές Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων Ακαδ. Έτους 20

4
Εγώ τα είχα δηλώσει (παλαιότερα) και μου τα είχαν αφαιρέσει από τα μη περασμένα αργότερα. Καλύτερα όμως ρώτα και την γραμματεία! ;)
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Ηλεκτρονικές Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων Ακαδ. Έτους 20

5
gedi1991 έγραψε:μαθήματα που δώσαμε,τα έχουμε περάσει αλλά δεν έχει περαστεί βαθμος στην καρτελα τα ξαναδηλωνουμε ή όχι???ευχαριστω...
Δεν τα δηλώνουμε(εγώ τουλάχιστον δεν το είχα κάνει) και ο βαθμός μπαίνει κανονικά όταν παραδώσει ο εκάστοτε καθηγητής τη βαθμολογία.
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: Ηλεκτρονικές Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων Ακαδ. Έτους 20

6
https://reg.central.ntua.gr/gram/EggrCH ... i?OpenForm

Όποιος έχει πρόβλημα με την εγγραφή του, μπορεί να την κάνει μέσω του παραπάνω λίνκ.
Εμένα αυτό το πρόβλημα μου παρουσιάστηκε πριν από 2 χρόνια. Έκανα log in, και ενώ είχαν ξεκινήσει οι εγγραφές, το λίνκ που λέει "Εγγραφή σε Εξάμηνο" δεν ήταν ενεργό. :shock:

Το αναφέρω για όποιον έχει το ίδιο πρόβλημα, και νομίζει πως το λίνκ για εγγραφή θα φτιάξει αργότερα.