Εγγραφές

1
Καλησπέρα σε όλους! Ακούστηκε ότι σε άλλες σχολές εγιναν οι εγγραφες σε μια μερα και πολλοι φοιτητες εμειναν εκτος... με τη δικη μας σχολη ξερει κανενεας τι γινετε για να μας διαφωτισει; Ευχαριστω εκ των προτερων!

Re: Εγγραφές

2
Νομίζω, δεδομένων των συνθηκών, δεν έχουμε καν πρόσβαση στην καρτέλα μας για την εγγραφή μας.

Πάντως μην αγχώνεσαι, ακόμα και αν ξεκινήσουν οι εγγραφές 1.Θα βγει σχετική ανακοίνωση και 2. Δε θα γίνουν μέσα σε μια μέρα.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Εγγραφές

3
κι όμως, σήμερα μπήκα τυχαία στην καρτέλα να δω αν φτιάχτηκε, και surprise surprise αποκαταστάθηκε!! και μου βγάζει και αυτό
Εξάμηνο εγγραφής 3

ΠΡΟΣΟΧΗ: Εκτός περιόδου εγγραφών.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εγγραφές

4
KiritoShu έγραψε:κι όμως, σήμερα μπήκα τυχαία στην καρτέλα να δω αν φτιάχτηκε, και surprise surprise αποκαταστάθηκε!! και μου βγάζει και αυτό
Εξάμηνο εγγραφής 3

ΠΡΟΣΟΧΗ: Εκτός περιόδου εγγραφών.
Νομίζω εμφανίζει αυτό το μήνυμα γιατί αριστερά έχει ως περίοδο εγγραφών την εαρινή ακόμα...
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: Εγγραφές

5
Εγώ δε μπορώ καν να μπω, οπότε...

Πάντως όταν είναι να ξεκινήσουν οι εγγραφές, θα ξεκινήσουν και θα προλάβουμε να γραφτούμε.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Εγγραφές

6
Εγώ μπήκα πριν λίγες μέρες και αφενός έβγαζε error σχετικά με τη γνησιότητα της καρτέλας που θέλω να επισκεφτώ :tomato: και έπειτα, όταν παραβλέψεις το warning και βάλεις τα στοιχεία σου, βγαίνει μια κόκκινη κορδέλα στην κορυφή που λέει ότι πρέπει να απευθυνθεί ο χρήστης στη γραμματεία.
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: Εγγραφές

7
Σύμφωνα με ανακοίνωση της γραμματείας:
Οι ηλεκτρονικές εγγραφές των χειμερινών εξαμήνων, για το ακαδ. έτος 2013-14, παρατείνονται οριστικά έως και τη Δευτέρα 13/1/2014.

Μετά το πέρας της ως άνω ημερομηνίας το σύστημα θα κλείσει και δε θα υπάρξει περαιτέρω παράταση. Παρακαλούμε για την άμεση εγγραφή σας.
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...