Re: Εύδοξος 2013-14

11
Πάω στις δηλώσεις συγγραμμάτων αλλά δεν μου έχει επιλογή για να γίνει η δήλωση, παρά να δω τις επισκοπήσεις των προηγούμενων εξαμήνων
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: Εύδοξος 2013-14

12
panos108 έγραψε:Πάω στις δηλώσεις συγγραμμάτων αλλά δεν μου έχει επιλογή για να γίνει η δήλωση, παρά να δω τις επισκοπήσεις των προηγούμενων εξαμήνων
Κι εγώ αυτό ακριβώς βλέπω.
Επιπλέον έχω την εντύπωση ότι ο Ευδοξος έχει μια αλληλεπίδραση με τις εγγραφές και συνεπώς με τη γραμματεία, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρη γιαυτό που λέω. :|
Einmal ist keinmal

Re: Εύδοξος 2013-14

13
panos108 έγραψε:Πάω στις δηλώσεις συγγραμμάτων αλλά δεν μου έχει επιλογή για να γίνει η δήλωση, παρά να δω τις επισκοπήσεις των προηγούμενων εξαμήνων
Τα ξημερώματα (όταν και έγραψα το προηγούμενό μου post) μπορούσες κανονικά να κάνεις τη δήλωση για το νέο εξάμηνο αλλά τώρα όντως δεν γίνεται... Φαίνεται ότι κατάλαβαν το μπέρδεμα με τις ημερομηνίες. :razz:
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: Εύδοξος 2013-14

17
Κατόπιν επικοινωνίας με τον Εύδοξο, μου είπαν ότι καλύτερα να μην δηλώσουμε ακόμα τα συγγράμματα του χειμερινού εξαμήνου καθώς μπορεί να υπάρξουν αναντιστοιχίες με τη δήλωση των μαθημάτων στη σχολή. Αν δηλαδή παραλάβουμε κάποιο σύγγραμμα και αργότερα δεν δηλώσουμε το μάθημα στο οποίο εμπεριέχεται, θα χρειαστεί να το επιστρέψουμε.

ΥΓ. Μου έκανε εντύπωση ότι χτες το βράδυ τους έστειλα μήνυμα και σήμερα το πρωί με πήραν τηλέφωνο!
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: Εύδοξος 2013-14

19
Και να υπάρχει θέμα με τα μαθηματικά Ι δε θα το μάθουμε ποτέ πριν ανοίξει η σχολή, καθώς οι πρωτοετείς χρειάζονται username και password τα οποία δεν έχουν παραλάβει, άρα δεν μπορούν να μπουν στον Ευδόξο
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα