Re: Εύδοξος 2013-14

31
Έχω ένα πρόβλημα με τον Εύδοξο: Πάω να κάνω log in και μου βγάζει "σφάλμα σύνδεσης" και "Μήνυμα: A valid authentication statement was not found in the incoming message.".
Το κάνει μόνο σε εμένα αυτό ή είναι και σε άλλους έτσι? :(
Password και Username είναι 100% σωστά. :(

Re: Εύδοξος 2013-14

32
Το έκανε και σε εμένα σήμερα το απόγευμα που προσπάθησα. Πήρα και στο τηλέφωνο που έλεγε, αλλά δεν απαντούσαν..
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εύδοξος 2013-14

33
Α οκ, thx! Και εγώ σήμερα προσπάθησα να μπω. Τρόμαξα σε μία στιγμή! :cry:

Τους έστειλα πάντως εμαιλ και περιμένω απάντηση. Άντε να δούμε...
Θα πάρω και τήλεφωνο αν είναι αύριο και αν έχω απάντηση θα ενημερώσω :)

Re: Εύδοξος 2013-14

36
Παιδιά, έχω βάλει ένα από τα βιβλία μου για ανταλλαγή γιατί χρειάζομαι λίγους πόντους για να πάρω ένα άλλο που θέλω. Είναι το βιβλίο των Αγγλικών, και βρίσκεται σε άριστη κατάσταση (πρακτικά είναι καινούργιο), οπότε μην διστάσετε να το πάρετε από μένα. Θα το έχω και μαζί μου οπότε αν κάποιος το δηλώσει με παίρνει τηλέφωνο και με βρίσκει στη σχολή να του το δώσω. Ευχαριστώ!
Kuchiki Byakuya

Re: Εύδοξος 2013-14

38
Nickk έγραψε:Δυστυχώς δεν επιτρέπει να επιλέξουμε συγκεκριμένο άτομο από αυτούς που το διαθέτουν προς ανταλλαγή. :razz:
Το ξέρω, επιλέγει κάποιον τυχαία, αν όμως είστε πολλοί αυτοί που θα επιλέξετε, σιγά σιγά θα εξαντλούνται τα διαθέσιμα προς ανταλλαγή και θα έρθει και η σειρά μου!
Kuchiki Byakuya

Re: Εύδοξος 2013-14

39
[offtopic]
007 έγραψε: γιατί χρειάζομαι λίγους πόντους για να πάρω ένα άλλο που θέλω. Είναι το βιβλίο των Αγγλικών,
Και σαφώς το βιβλίο των αγγλικών θα σε σώσει επί του θέματος με τους 3 και κάτι πόντους που δίνει.... :bleh:
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα