Re: Πρόγραμμα μαθημάτων εαρινών εξαμήνων 2010-11

11
Μου φαίνεται και εμένα αρκετά περίεργο και εμένα για το 8 Μαρτίου... Αλλά είχε πολύ εντατικούς ρυθμούς αυτό το εξάμηνο στο τέλος του, ας ηρεμήσουμε λίγο... :)

Μην ξεχνάτε ότι περιμένει την ανακοίνωση της συγκλήτου! Λογικά θα ακολουθήσει και ανακοίνωση από τη σχολή.

Έναρξη εαρινού εξαμήνου - Απόφαση Πρυτανείας ΕΜΠ

12
Σύμφωνα με τη συνημμένη απόφαση της Πρυτανείας του ΕΜΠ, τα μαθήματα του Εαρινού Εξαμήνου στη Σχολή μας θα αρχίσουν την Τρίτη, 8 Μαρτίου 2011.

Η απόφαση:

http://www.chemeng.ntua.gr/content/news ... 2_2011.pdf

Πηγή: http://www.chemeng.ntua.gr/main.php?news&news_item=379
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Τετ 23 Φεβ 2011, 6:28 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Συγχώνευση θεμάτων και αλλαγή τίτλου από κεφαλαία
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Εποπτικό πρόγραμμα μαθημάτων

14
Ως συνήθως, έφτιαξα μια εποπτική μορφή του προγράμματος μαθημάτων και για αυτό το εξάμηνο. Δείτε το δείγμα και θα καταλάβετε. Αν σας αρέσει, κατεβάστε το, τυπώστε το, κρεμάστε το στον τοίχο σας! :D

Εκτός από τη γενική μορφή του προγράμματος, θα βρείτε και κάμποσα διαφορετικά, που είναι οι διάφοροι πιθανοί συνδυασμοί που μπορεί να έχετε (πχ εργαστήριο ΜΦΔ Τρίτη με εργαστήριο ΜΧΔ το πρωί με μάθημα επιλογής τάδε στο 6ο εξάμηνο, ομοίως για 2ο και 4ο).

Προσοχή! Για να εκτυπώσετε μια συγκεκριμένη σελίδα του pdf και όχι ολόκληρο, πατάτε το "Print" στον Adobe Reader και επιλέγετε "current page" (ή του ορίζετε page number από κάτω).

Εικόνα


Διορθώσεις και συστάσεις ευπρόσδεκτες!
Για το 8ο εξάμηνο δεν έφτιαξα κάτι (λόγω μη προσωπικής γνώσης και πολλών συνδυασμών), ίσως αργότερα αν σας ενδιαφέρει. :)
Συνημμένα
2ο εξάμηνο.pdf
Εποπτικό πρόγραμμα για το 2ο εξ. (2010-11)
(821.14 KiB) Μεταφορτώθηκε 214 φορές
4o εξάμηνο.pdf
Εποπτικό πρόγραμμα για το 4ο εξ. (2010-11)
(290.51 KiB) Μεταφορτώθηκε 198 φορές
6ο εξάμηνο.pdf
Εποπτικό πρόγραμμα για το 6ο εξ. (2010-11)
(541.79 KiB) Μεταφορτώθηκε 185 φορές

Re: Πρόγραμμα μαθημάτων εαρινών εξαμήνων 2010-11

15
Κάντε και κανένα σχόλιο βρε παιδιά... :P
Έχει κάποιο λάθος; Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί πάνω σε αυτό; Τι σας ενοχλεί ίσως; Θα θέλατε να δείχνει άλλες πληροφορίες που χρειάζεστε καθημερινά;
Και, το κυριότερο, σας εξυπηρετεί τελικά;