Re: Αρχές κυτταρικής Βιολογίας & Βιοχημείας (2010-11)

44
Νομίζω το ακούσατε όλοι (ξαφνικά ήρθε όλο το έτος στη σχολή σήμερα, ούτε η στάση των ΜΜΜ ούτε τπτ δεν μας πτόησε :P ), ωστόσο το γράφω και εδώ:

Η πρόοδος που ήταν προγραμματισμένη να γίνει την επόμενη βδομάδα (Μαρκοπούλου) αναβάλλεται καθώς, λόγω ασθενείας της, δεν έγινε το σημερινό μάθημα. Θα ακολουθήσει ενημέρωση όταν έχουμε νεότερα.

Re: Αρχές κυτταρικής Βιολογίας & Βιοχημείας (2010-11)

46
Ξέρουμε για πότε αναβάλλεται η πρόοδος της Μαρκοπούλου? Και εκτός από την ύλη στο μάθημά της, μήπως έχει κανείς τις σημειώσεις από το τελευταίο μάθημα που έκανε πριν τα Χριστούγεννα(20/12) γιατί μου λείπουν και δεν έχω ιδέα μέχρι πού προχώρησε? αν τις έχει κανείς, παρακαλώ πολύ να τις ανεβάσει
9 για το carefree και το κοινωνικό μήνυμα

Re: Αρχές κυτταρικής Βιολογίας & Βιοχημείας (2010-11)

47
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι τις επόμενες δύο Δευτέρες (17/1-24/1) θα γίνουν οι υπόλοιπες παραδόσεις του μαθήματος που είναι απαραίτητες για την ολοκλήρωση του απο τους διδάσκοντες Ο. Μαρκοπούλου και Π. Χριστακόπουλο.

Σχετικά με τις προόδους θα δοθεί ΜΟΝΟ ΜΙΑ ακόμα πρόοδος που θα περιέχει θέματα της ύλης που έχει παραδοθεί απο κ. Μαρκοπούλου απο την αρχή των παραδόσεων και θέματα της ύλης που θα παραδοθεί τις επόμενες δύο βδομάδες απο τον Π. Χριστακόπουλο. Αυτή θα πραγματοποιηθεί μετα απο συνενόηση μαζί σας μετά το πέρας των παραδόσεων.



Ο. Μαρκοπούλου
Π. Χριστακόπουλος

--

Re: Αρχές κυτταρικής Βιολογίας & Βιοχημείας (2010-11)

48
Για όσους αναρωτιούνται για την περιβόητη ύλη της προόδου της κα. Μαρκοπούλου, διευκρίνησε σήμερα στο μάθημα ότι θα είναι από τις διαφάνειες που είχε ανηρτημένες από πέρυσι, τις οποίες θα βρείτε στο users.ntua.gr/ojmark, καθώς επίσης και από ένα 70σέλιδο τεύχος σημειώσεων, που θα αναρτήσει επίσης στην ιστοσελίδα του μαθήματος.

Re: Αρχές κυτταρικής Βιολογίας & Βιοχημείας (2010-11)

49
Οι σημειώσεις της κας Μαρκοπούλου με τίτλο "Εισαγωγή στα βιοχημικά συστήματα" μοιράστηκαν στους παρόντες εχθές. Τα αντίτυπα ήταν λίγα και υποθέτω οτι εξαντλήθηκαν καθώς πολλοί συνάδελφοι έφευγαν από το γραφείο με στοίβες αντίτυπα. Ανέβασα μόλις στη "Βιβλιοθήκη" μας τις σημειώσεις, ώστε να είναι προσβάσιμες σε όλους. Είναι χωρισμένες σε 8 αρχεία pdf (ανά κεφάλαιο) ώστε να μην κατεβάζετε ένα τεράστιο αρχείο. Καλή μελέτη. :)
cron