Νέοι συντονιστές και διαχειριστής

1
Αγαπητοί συμφορουμίτες,

όπως μάθατε και όσοι ήρθατε στη σημερινή φορουμοσυνάντηση, αναλαμβάνουν πλέον "δράση" τρεις νέοι συντονιστές, οι οποίοι αποτελούν το "νέο αίμα" του forum, που θα το κρατήσει ζωντανό για λίγα χρόνια ακόμα, μέχρι να πάρουν σειρά κάποιοι επόμενοι, καθώς σιγά σιγά η "πρώτη γενιά" (MakisH-2008, fotinit17-2008, PeriklisP-2009) θα αποσυρρόμαστε. Η madadayo (2006) θα έχει ακόμα για καιρό σχέση με τη σχολή, ως διδακτορική φοιτήτρια.

Καλωσορίστε τους φανταστικούς: Και οι τρεις τους είναι παιδιά με ΠΟΛΛΗ όρεξη να κάνουμε ωραία πράγματα. Έχουν ήδη κάποιες εβδομάδες προϋπηρεσίας ως "δόκιμοι" συντονιστές και βοήθησαν μεταξύ άλλων αρκετά στη "Βιβλιοθήκη" του forum. Νομίζω πως θα προσπαθήσουν να είναι το ίδιο ψύχραιμοι και δίκαιοι όσο προσπαθήσαμε και οι προηγούμενοι, ασχέτως του αν τελικά το πετύχαμε.

Σχετικά με τη θέση του διαχειριστή: Από ότι φαίνεται, στο σχετικά κοντινό μέλλον θα πάψω να είμαι φοιτητής της σχολής μας. Θεωρώ σωστό λοιπόν να παραδώσω τη θέση μου σε κάποιον νεότερο, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θα συνεχίσω να βοηθάω με όποιο τρόπο μπορώ. Έχουμε συνεργαστεί άψογα με τον μέχρι τώρα συντονιστή BrAVeSirRObin (2010) και πιστεύω πως, ως κινητή πηγή όρεξης και χαράς, αξίζει να "βγει μπροστά". Μπορεί αυτή τη στιγμή να μην έχει όλες τις απαραίτητες τεχνικές γνώσεις, ωστόσο κι εγώ όταν ξεκινήσαμε δεν είχα ιδέα για τα περισσότερα αντικείμενα. Τους τελευταίους μήνες προσπάθησα να διορθώσω όλα μου τα τεχνικά λάθη και να παραδώσω στον επόμενο διαχειριστή ένα "στρωμένο" forum, που χρειάζεται μονάχα στοιχειώδη συντήρηση. Πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά και ότι όλοι οι επόμενοι διαχειριστές θα έχουν να μάθουν πράγματα.

Να είστε πάντα καλά και να προσέχετε! :hug: :bigbeer:
Συνημμένα
Από το "Ο Αστερίξ στους Ολυμπιακούς Αγώνες, σελ. 15"
Από το "Ο Αστερίξ στους Ολυμπιακούς Αγώνες, σελ. 15"
cron