Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

21
Είδες; Στην προσπάθεια σου να με κατακρίνεις μπέρδεψες ακόμα και το πόσες μέρες έχει ο Σεπτέμβρης! :lol:
Αν και ούτε εγώ το είχα προσέξει.. Μιλάμε για μεγάλη παρατηρητικότητα.. :)
Μόλις πήγα κι έβγαλα 8 φωτογραφίες. Πόσο κόστισαν; Ακούω τιμές! (Θα ήταν ωραίο θέμα για poll: Πόσο σας κόστισαν οι φωτογραφίες; :D) )
I'll try to forget you
And I know that I will
In a thousand years

Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

27
Να βγω λίγο εκτός θέματος(αν και δεν υπάρχει θέμα γενικά στο topic αυτό)και να ζητήσω τη γνώμη σας:Πόσα θα φάει ο ΠΑΟ σήμερα?Εγώ λέω 3-1 με 1 γκολ βίγια,1 μέσι και 1 τσάβι.Για τον ΠΑΟ σισέ θα μειώσει σε 2-1.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

28
Για να μην σας κρατάω σε αγωνία νικητής είναι ο Μάκης κι η τιμή είναι 15 ευρώ. Φωτεινή λυπάμαι αλλά με δύο προσπάθειες και παρόλα αυτά ήσουν πολύ μακριά. Ειλικρινά λυπάμαι. Και πιο πολύ λυπάμαι που τις πλήρωσα εγώ τις !@#$%^&*(.. :(
Μάκη όπως καταλαβαίνεις κερδίζεις την 8η φωτογραφία που ούτως ή άλλως μου ήταν άχρηστη, έχει όμως αξία 1,875, πες 1,86 ευρώ. Τώρα αν τη θες είναι άλλο θέμα. Το πρωί έρχομαι να εγγραφώ, κάνε το κουμάντο σου. :D

@tim: Μην γρουσουζεύεις αντι-Παναθηναϊκέ γιατί χρειαζόμαστε τους βαθμούς κι εγώ χρειάζομαι τα λεφτά από το στοίχημα για να ρεφάρω για τις φωτογραφίες.. Άντε! :x
I'll try to forget you
And I know that I will
In a thousand years

Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

29
Xaxaxaxaxa, εγώ λέω οτι θα φάει τουλάχιστον 3 αν τον λυπηθεί η Μπάρτσα.. :P Εχουν χάσει κ απο τη Χερκουλες το προηγουμενο ΣΚ οποτε θελουν να παρουν το αιμα τους τώρα... Είναι και εντός έδρας, καταλαβαίνεις... Κακιούλες :P :lol:
"I went numb when I learned to see..."