Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

524
Λοιπόν όσον αφορά τα μέχρι τώρα γνωστά για το νέο εστιατόριο.

Pros:
Καλύτερη ποιότητα φαγητού (τα μπιφτέκια σήμερα ήταν σχάρας και απο ΑΛΗΘΙΝΟ ΚΙΜΑ :o και ο πουρές από ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΑΤΑΤΑ)
Πιο καθαρός ο χώρος (ακόμα)
Πιο βολικά τραπέζια-καρέκλες

Cons:
Αρκετά μικρές μερίδες (ρώτησα και μου είπαν ότι όποιος έχει κάρτα σίτισης δικαιούται και δεύτερο πιάτο)
Δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει το Salad Bar όπως το έκαναν (κυρίως όσον αφορά συνθήκες υγιεινής)
Δεν ξέρω κατά πόσο θα δουλέψει η εργονομία του χώρου

Ψύκτης με νερό θα μπει από αύριο!

Γενική πρώτη εντύπωση θετική πάντως
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

528
Ερώτηση: Είμαι υπάρχει κανείς άλλος μετα την τελευταία ενημέρωση του firefox (δεν ορκίζομαι πως αυτό φταίει) να του κάνει κάποια περίεργα π.χ. δεν μου κάνει ορθογραφικό έλεγχο σε αυτό το post (ενώ αλλού κάνει), ή να προειδοποιεί ώς επικινδυνες σελίδες όπως wikipedia;

Re: Πείτε τίποτα.. (Chat topic)

530
Ίσως, τώρα που επανεγκατέστησα το λεξικό https://addons.mozilla.org/el/firefox/a ... ictionary/
μου λέει πως δεν είναι συμβατό με την τελευταία έκδωση, επίσης τώρα που το έλεγξα είχε και άλλη ενημέρωση firefox που συμαίνει πως μπορεί να μην είχα εγκαταστήσει αποτελεσματικά την τελευταία (πράγμα όχι αδύνατο με τον router του σπιτιού μου) εκτός και αν μόλις την έβγαλαν. Θα ελένξω πάντως και τα add-on διότι μερικά προστέθηκαν από κρακαρισμένα οπότε όλο και κάτι μπορεί να έγινε :razz: .