Re: Chemicovision 2.0

145
Τότε το άσμα που σου έστειλα είναι άκυρο... ή δεν έχω καταλάβει κάτι καλα? :help: :help:
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Chemicovision 2.0

146
Μα ο parov stelar δεν κάνει deep house με jazz. Μήπως να το αφήσεις λίγο πιο γενικό σε στυλ: ηλεκτρονική με jazz? ^^
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AnastasiaN την Κυρ 07 Δεκ 2014, 3:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Einmal ist keinmal

Re: Chemicovision 2.0

147
δεν το κάνουμε σκέτο contemporary jazz γιατί βαριέμαι να ξαναψάχνω τραγούδι? ε τρομερέ συντονιστά???
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Chemicovision 2.0

148
thanassious έγραψε:Ευχαριστούμε το αγαπημένο μας κοινό για τη συμμετοχή του στην ψηφοφορία (μπράβο teopap, κέρδισες μια μεταχειρισμένη οδοντογλυφίδα μετά από γερο τσιμπούσι).
Μας υποχρέωσες :rofl:

(Κυρίως τα παιδιά, που προσπαθούν να σε καλοπιάσουν κιόλας)
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: Chemicovision 2.0

150
Λόγω πολλαπλών παρανοήσεων σε αυτό το γύρο θα αλλάξω το θέμα στο εξής σαφές: "Το αγαπημένο μου τραγούδι από τη δισκογραφία του Soti Βολάνη" Λόγω του ότι χάσαμε μία μέρα και δεδομένης της έκτασης της δισκογραφίας παρατείνω την προθεσμία μέχρι την Παρασκευή 12/12/2014. Για να μη μου στέλνετε 2 και 3 φορές το ίδιο τραγούδι θα ανεβάζετε-μόνο για το γύρο αυτό- τα τραγούδια δημόσια ώστε να τα κατοχυρώνετε. Η κατηγορία jazz αναβάλλεται για μετά τις γιορτές καθότι την μεθεπόμενη εβδομάδα το θέμα μας είναι τα Χριστουγεννίατικα τραγούδια. Ζητώ συγνώμη από τη fotini17 καθώς και την AnastasiaN οι οποίες έστειλαν σωστά τραγούδια.
Ζεις με τους άλλους, δε ζεις για τους άλλους