Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

21
Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά δεν καταλαβαίνω αν κάποιος είναι τρολ ή μιλάει σοβαρά!!! :bleh:
dapitus έγραψε:Ρε δεν ξέρω... προτιμώ τους καθηγητές που δεν είναι πολιτικοποιημένοι...
εμένα με ενόχλησε ότι πέρα από τις ατάκες, που λες εντάξει τις λέει για πλάκα... πήγε και έγραψε στον τοίχο του αμφιθεάτρου "το ποτάμι πίσω δε γυρνά"... ήταν υπερβολικό... και έπρεπε να του γίνει κάποια σύσταση
1. Κάθε ενήλικος που σέβεται την ύπαρξή του διαμορφώνει απόψεις για τον κόσμο όπου ζει. Πολύς κόσμος είναι πολιτικοποιημένος. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να κάνει σωστά τη δουλειά του.

2. Ο συγκεκριμένος κάνει μια χαρά μάθημα. Δεν θυμάμαι να έχω οποιοδήποτε πρόβλημα (πάνε και χρόνια βέβαια). Επομένως δεν νομίζω ότι αξίζει να κριθεί η δουλειά του με βάση τις πολιτικές ή κομματικές θέσεις του. Επίσης όπως τον θυμάμαι έκανε κάποια σχόλια αλλά όχι στρατευμένα. Άλλωστε δεν το θεωρώ κακό να γίνει αναφορά σε κάποιο κοινωνικό ζήτημα στο μάθημα ακόμα και με πολιτική χροιά αν αυτό δεν παρακωλύει τις υποχρεώσεις και το λόγο ύπαρξης του καθηγητή στην αίθουσα.

3. Το σχόλιο ότι έγραψε εκείνο το ελεϊνό κακογραμμένο σύνθημα ενώ έίσαι στη σχολή από το 2010 σε συνδυασμό με το ότι μάλλον μπήκες στο φόρουμ για να γράψεις αυτή τη βλακεία (κρίνοντας απτην ώρα εγγραφής σου- όπως και εσύ φίλε prefadoros) με ανακουφίζει γτ ελπίζω ότι είστε δύο τρολ που συζητάτε βλακείες περιμένοντας κάποιος να σας απαντήσει. Φυσικά ίσως να είμαι καχύποπτη οπότε στο ενδεχόμενο έστω ένας από εσάς να πιστεύει αυτά που γράφει με οδήγησαν στο να γράψω.

Συγγνώμη για το οφφτόπικ.. :oops:
Κάνεις που κάνεις stalking... κάν'το καλά τουλάχιστον! Έγραψα ότι είμαι πρωτοετής στη συζήτηση... κοίτα καλύτερα
Τα ωραιότερα πράγματα δεν είναι πράγματα

Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

24
Κάνεις που κάνεις stalking... κάν'το καλά τουλάχιστον! Έγραψα ότι είμαι πρωτοετής στη συζήτηση... κοίτα καλύτερα
Βασικά φαίνεται φάτσα κάρτα δίπλα σε κάθε απάντησή σου το "έτος εισαγωγής:2010" δεν έκανε stalking η κοπέλα... Επίσης, μήπως, λεώ μηπως έχουμε παρεκτραπεί από το θέμα? :P
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

25
KiritoShu έγραψε:
Κάνεις που κάνεις stalking... κάν'το καλά τουλάχιστον! Έγραψα ότι είμαι πρωτοετής στη συζήτηση... κοίτα καλύτερα
Βασικά φαίνεται φάτσα κάρτα δίπλα σε κάθε απάντησή σου το "έτος εισαγωγής:2010" δεν έκανε stalking η κοπέλα... Επίσης, μήπως, λεώ μηπως έχουμε παρεκτραπεί από το θέμα? :P
Και συ έχεις βάλει φωτογραφία με ένα anime... μήπως θες να μας πείσεις ότι είσαι αυτός; Για χαζούς ψάχνεις; Ποιος είσαι στ'αλήθεια KiritoShu;
Και βάλε τόνο στην παραλήγουσα στο "λέω" και στο "μήπως"
Τα ωραιότερα πράγματα δεν είναι πράγματα

Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

27
KiritoShu έγραψε:
Κάνεις που κάνεις stalking... κάν'το καλά τουλάχιστον! Έγραψα ότι είμαι πρωτοετής στη συζήτηση... κοίτα καλύτερα
Βασικά φαίνεται φάτσα κάρτα δίπλα σε κάθε απάντησή σου το "έτος εισαγωγής:2010" δεν έκανε stalking η κοπέλα... Επίσης, μήπως, λεώ μηπως έχουμε παρεκτραπεί από το θέμα? :P
Και πού ξέρουμε οτι είναι κοπέλα και όχι ένα ακόμα τρόλ... Αλλά από τα καλά...

Πιωμένοι

28
Εδώ θα μεταφέρονται και θα γράφονται όλες οι χασισοκοτσάνες. :T:

Ο Charizard είναι κόκκινος, είδα Dragonite στις τουαλέτες δίπλα στο κυλικείο και ο Λευτέρης πουλάει rare candy και super potion.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

29
prefadoros έγραψε: Και πού ξέρουμε οτι είναι κοπέλα και όχι ένα ακόμα τρόλ... Αλλά από τα καλά...
μυρίσαμε τα νύχια μας...
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2013-2014)

30
Δε μπορώ να καταλάβω αν πραγματικά έχετε διάθεση να μιλήσετε σοβαρά ή να κάνετε πλάκα.

Στο εξής όμως παρακαλώ να χαμηλώσουν οι τόνοι άμεσα, η συζήτηση αυτή να λήξη εδώ και τα επόμενα ποστ που θα γραφτούν σε αυτό το τόπικ να αφορούν πραγματικά το μάθημα.
Τα θέματα της έκθεσης είναι για να βγαίνουμε εκτός θέματος

Γ.Μπαμπινιώτης
Φιλικά:

Αν θέλετε να μιλήσετε είτε σοβαρά είτε όχι για το θέμα που ξεκινήσατε ή για κάποιο άλλο, μπορείτε να επιλέξετε ένα άλλο θέμα του φόρουμ, και όχι κάποιο τόπικ μαθήματος (ώστε να παραμένουν λειτουργικά). Αν θεωρείτε πώς κανένα από τα ήδη υπάρχοντα θέματα δε σας καλύπτει φτιάξτε ένα νέο τόπικ!

Πάντα φιλικά.

Υ.Γ Και όχι, δεν είμαι μια πολυκατοικία που γέρνει (σύμφωνα με την εικονίτσα).
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.