Re: Game of Thrones Discussion (SPOILERS!)

51
Papajim202 έγραψε:Πως σας φανηκε το χθεσινο επεισοδιο? :D :D :D
Spoiler: show
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
και δεν το χω δει καν ακόμη... μόνο την επίμαχη σκηνή (κι αυτή καταλάθως :P)
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Game of Thrones Discussion (SPOILERS!)

54
Ετσι κουβεντα να γινεται, τωρεα που πεθανε το μουλικο και γυριζει παλι ο τροχος, ποιος θα θελατε να αποκτησει τον ελεγχο του Iron Throne?

Προσωπικα ειμαι υπερ των Martell, ολη η φαμιλια ειναι πολλα υποσχομενη. Εχουν αισθηση τιμης, χωρις να φτανουν στα βλακωδες μερος του φασματος(σε αντιθεση με αλλους που χασαν τα κεφαλια τους :whistle: ) και ειναι εξυπνοι και calculating, χωρις να ειναι ματαιοδοξοι και αλλαζονες σαν κατι αλλους(-ες)(ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε )
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Re: Game of Thrones Discussion (SPOILERS!)

55
PeriklisP έγραψε:Ετσι κουβεντα να γινεται, τωρεα που πεθανε το μουλικο και γυριζει παλι ο τροχος, ποιος θα θελατε να αποκτησει τον ελεγχο του Iron Throne?

Προσωπικα ειμαι υπερ των Martell, ολη η φαμιλια ειναι πολλα υποσχομενη. Εχουν αισθηση τιμης, χωρις να φτανουν στα βλακωδες μερος του φασματος(σε αντιθεση με αλλους που χασαν τα κεφαλια τους :whistle: ) και ειναι εξυπνοι και calculating, χωρις να ειναι ματαιοδοξοι και αλλαζονες σαν κατι αλλους(-ες)(ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε )
μήπως η Iron Bank of Braavos??? γιατί όπως οι Πέρσες "αγόρασαν" την Ελλάδα μετά τα Περσικά...έτσι και ο θρόνος είναι χρεωμένος στο Braavos
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Game of Thrones Discussion (SPOILERS!)

59
PeriklisP έγραψε:
Tyrion έγραψε:She's been fucking Lancel and Osmund Kettleblack and probably Moon Boy for all I know.
η αντίδρασή μου ακριβώς... αλλά όπως μου θύμησε ο Π., δεν έχει γίνει ακόμη στη σειρά... ps. στη σειρά υπονοιούν και τον Quyburg (όπως γράφεται anyway) τον maester που έχασε την αλυσίδα του...

++ οι αναφορές στη Lyanna ήταν τόσο έντονες...ξαναείδα το 1ο επεισόδιο
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One