Re: Δωρεά οργάνων

11
madadayo έγραψε:@DionKost: αν και δεν είμαι ειδήμων, νομίζω γνωρίζεις πολύ καλά για τέτοια κυκλώματα. δεν είναι απαραίτητο να ξεκάνουν τους δωρητες. όποιος βρεθει στο λάθος μερς τη λαθος ώρα είναι πιθανός "δότης" εν αγνοία του. νομίζω η συζήτηση δε στόχευε σε αυτό, αλλά στο τι είθισται...
Επ αυτού...



Thankfully, I saw the film before I saw the trailer. If I saw this before, I would have assumed this would be such a crappy movie.

Angie Hermosa Πριν από 1 έτος 23
This is quite simply one of the crappiest trailer I've ever seen. The movie is brilliant, but this is making the movie seem both dumb and a cheap thriller

Sindizwe Πριν από 1 έτος 17
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Δωρεά οργάνων

12
GK1992 έγραψε:@Poisonblack Τριτοκοσμικό κατά τη γνώμη μου είναι να υποχρεώνεις ανθρώπους να γίνονται ανακυκλώσιμα υλικά χωρίς την θέληση τους. Ο καθένας μπορεί να εκλογικεύει τη δωρεά οργάνων με όποιον τρόπο θέλει αλλά δε μπορεί σε καμία περίπτωση να αποφασίζει για το πως θα διαθέσει το σώμα ενός συνανθρώπου του. Άσε που διαφωνώ και αυτό που λές για το οτι θα σε κινητοποιήσει η κάρτα. Δεν είναι διαφημιστικό έντυπο, φοιτητικό εργαλείο είναι.
Θα τα κανουν κατι μετα θανατον και θα τους λειψουν?Η δωρεα οργανων δεν χρειαζεται εκλογικευση ειναι η απολυτη λογικη εναντια στην οποια βρισκονται συνηθως τεταρτοκοσμικοι (sic) θρησκευομενοι του Μεγαλου Σαββατου και ''ανθρωπιστες'' του ποπου.Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι δυνατον να αφηνουμε οργανα να σαπιζουν στη γη την στιγμη που περιμενουν ανθρωποι ουρα για να ΖΗΣΟΥΝ απο αυτα.Οσο για την καρτα αν και offtopic διαβασε την πρωτη προταση του ποστ μου.