Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

61
το γεγονος οτι θα γυρισεις πισω θα δημιουργησει butterfly effect και οι μνημες σου θα ειναι αχρηστες.

Θελω να βγω για τσίπουρα με τον Κυριακο
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

62
Και να κάνει εισήγηση να κοπεις φχ1 επειδή δεν θυμίσουν ένα φιλοσοφικό ρητό, και να πρέπει να την ξαναδώσεις


Θέλω ένα προσωπικό Jet και να μην χρειάζεται πολλά καύσιμα
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

65
Και να μην μπορείς να σταματήσεις.

Θέλω μια βρύση που ανοίγοντας τη μια βανα να τρέχει κρύα μπύρα και ανοίγοντας την άλλη να τρέχει ουίσκι.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

66
Αλλά ταυτόχρονα όταν ανοίγεις τη βάνα να τραγουδάει η Κατερίνα Πολέμη!

Θέλω να πεθάνω σύντομα
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

69
Αλλά από την πολλή ζέστη τα κεφτεδακια να είναι πάντα καμένα....

@griega θέλω να ξεχάσω ότι άκουσα live την Κατερίνα Πολέμη,έστω και ως opening act, και πραγματικά εύχομαι να μην το υποστεί άλλος αυτό το βασανιστήριο.

Υ.Γ. Αν αναρωτιέστε ποια είναι η Πολέμη, καλύτερα να μείνετε με την απορία και να μην την ψάξετε ποτε στο youtube
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Το κακό τζίνι (Παιχνίδι)

70
Εντελώς Εκτός Θέματος

Μέχρι πριν λίγες ώρες δεν γνώριζα την υπάρξη της Κας Κατερίνας Πολέμη ... Η περιέργεια που γεννήθηκε από τα σχόλια σας, με έκανε να την ψάξω στο youtube...

Διαφωνόντας λοιπόν με τους προλαλήσαντες πρέπει να αναφέρω το τραγούδι "Το βαλς του Ορφέα" είναι εξαιρετικά μελωδικό και αισθαντικό....

Να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα να αντικρύσω κάτι τέτοιο... Περίμενα να αντικρύσω κάτι τέτοιο

https://www.youtube.com/watch?v=ZHzVfeBelW4