Re: Chemicovision 3.0

151
Συμφωνω με Μακη οσον αφορα την version. Εγω εκ παραδρομης επειδη το χα αργησει πολυ εστειλα το αγγλικο. Οσο και να αγαπαμε Robin Williams ως τζινι (RIP) το ελληνικο μου χει μεινει καθαρα περισσοτερο (Ο Αλλλλλιιιιι πρωωωωτο παιδι και πανω απ οοοοοολους..... :whistle: :whistle: )
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Chemicovision 3.0

154
geoste 1 (απλά μισω το star wars και μόνο αρνητικές αναμνήσεις μου φέρνει η μουσική του)
chem26 2
σοφία 6
skatharise 8
AnastasiaN 4
antonyd 3
panos108 12
007 10
papajim202 5

next round:Volar-Alvaro Soler LYRICS Official (ειλικρινά μπορώ να φανταστώ την στιγμή που ρωτούσαν τον τυπά πως θα ονομάσεις το νέο σου τραγούδι; ΜΎΓΑ! Επειδή έτσι! Πόσο epic!)

Re: Chemicovision 3.0

156
geoste John Williams - The Ways of the Force - 3
engengen Hoist the colors-Pirates of the Caribbean:At World's End - 6
σοφία toy story - you've got a friend in me - 10
skatharise HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA - 1
AnastasiaN The Rite of Spring - Stravinsky
antonyd Frozen - Let it Go - 5
panos108 Lion King - Hakuna Matata - 12
007 Brave OST - 2
papajim 202 Aladdin - Prince Ali - 8

Και για τον επόμενο γύρο θέλω να θυμηθείτε λίγο το Παγκόσμιο του 2010: Shakira - Waka Waka

Re: Chemicovision 3.0

157
MakisH έγραψε:
Engegen έγραψε:geoste 1 (απλά μισω το star wars και μόνο αρνητικές αναμνήσεις μου φέρνει η μουσική του)
@papajim202, προβλέπεται κάποια ποινή ή έστω θεραπεία για αυτό;

Λογω προσωπικης εκτιμησης στο προσωπο του Engegen γλιτωνει μεχρι νεοτερας το ban. :nerd:
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Chemicovision 3.0

158
Λοιπόν, ο 007 έχει εκφράσει την επιθυμία του να αποχωρήσει, ο jim4 έχει εκφράσει την επιθυμία να συμμετάσχει, συνεπώς ανακοινώνεται ότι ο 007 απαλάσσεται από το βάρος της συμμετοχή και τη θέση του παίρνει ο jim4!

Eπίσης αν δεν ψηφίσετε σύντομα, προειδοποιώ ότι ο επόμενος γύρος θα είναι Μποφίλιου, και ξέρω ότι πολλοί από εσάς δε θα θέλατε κάτι τέτοιο :P
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα