[4o] Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

1
Η εξαμηνιαία, απαλλακτική εργασία που περιλαμβάνει το μάθημα θα παρουσιατεί μετά το τέλος της εξεταστικής, ημέρα Δευτέρα 05/07. Η διαδικασία των παρουσιάσεων θα ξεκινήσει 9.30π.μ. και θα ολοκληρωθεί λογικά το απόγευμα. Όσοι δεν προσέλθουν τη συγκεκριμένη ημέρα, θα παρουσιάσουν στην εξεταστική του Σεπτέμβρη.

Re: Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

2
Αν και έχω επιλέξει άλλο μάθημα, θα ήθελα πάρα πολύ να έρθω στις παρουσιάσεις σας και χάρηκα που θα ήταν άλλη μέρα. Αλλά πρέπει να φύγω κατά το δυνατόν συντομότερα για Ηράκλειο και μάλλον το 5 Ιούλη πέφτει λίγο αργά :( Κλαψ...

Re: Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

3
Επειδή οι ομάδες είναι πολλές, βγήκε ανακοίνωση έξω από το γραφείο της κας Μουτσάτσου, ότι μπορεί να γίνει παρουσίαση και την Τρίτη 6/6.Απλά πρέπει να δηλώσει η κάθε ομάδα πότε επιθυμεί να παρουσιάσει,μέχρι κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία (η οποία μου διαφεύγει...:? )

Re: Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

4
Μέχρι την άλλη εβδομάδα πρέπει όλοι να δηλώσουν πότε θάλουν να παρουσιάσουν. Σημειώνεται ότι η εργασία μπορεί να παραδωθεί είτε νωρίτερα, είτε τη μέρα της εξέτασης. Επιπλέον, αν η εργασία σας δεν είναι ατομική προσέξτε! η παρουσίαση είναι 10 ΛΕΠΤΑ ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ!!!

Re: Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

5
είδα σήμερα έξω από το γραφείο της κα Μουτσάτσου,ότι έπρεπε να δηλώσουμε μέχρι 20 ιουνίου...και δε δήλωσα!!θα παραδώσω όμως εργασία..λέτε να υπάρξει πρόβλημα???...

Re: Χημεία-Τεχνολογία Μετάλλων

6
Δεν νομίζω να υπάρξει κάποιο σοβαρό πρόβλημα. :) Καλύτερα πήγαινε να βρεις την καθηγήτρια τη Δευτερα βέβαια. ;) Νομιζω πως μπορεις να δωσεις την εργασια σου και αν δεν υπάρχει χρόνος για την παρουσίαση να την μεταθέσεις για το Σεπτέμβρη. Μπορεί πάλι να υπάρχει χρόνος και να μπορέσεις να την παρουσιάσεις κιόλας. :D Δεν ξέρω πόσες ομάδες έχουν δηλώσει να παρουσιάσουν τις εργασίες τους αυτή τη βδομάδα οπότε ρώτα την καθηγήτρια ή καλύτερα πριν μπεις στον κόπο να φτάσεις Ζωγράφου στείλε ένα mail στο: angst@central.ntua.gr :)
"I went numb when I learned to see..."
cron