[8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2020-21)

1
Επειδή το κομμάτι των πλυντρίδων είναι αρκετά δυσνόητο από τις Σημειώσεις και τη διάλεξη του μαθήματος, ανεβάζω παλιότερη διάλεξη του Βλυσίδη για να βοηθήσει. ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2020-21)

2
Mια φιλότιμη προσπάθεια να δημιουργήσω ένα shortcut στο διάβασμα για την Αέρια Ρύπανση (κομμάτι Βλυσίδη) με όλη την απαραίτητη θεωρία + λυμένες ασκήσεις + λυμένα θέματα (από το 2015 μέχρι και 2020 και μερικά θέματα παλαιότερων ετών για να καλύψω ενότητες που έπεσαν σπάνια μετά το 2015).
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2020-21)

3
Ανεβάζω τις διαφάνειες του Λυμπεράτου (+1 Excel ασκήσεων + 1 powerpoint στα ΧΥΤΑ) με ότι σημειώσεις έχω κάνει πάνω σε αυτές για να γίνουν πιο κατανοητές ή για να διορθωθούν σημεία λανθασμένων υπολογισμών, ελπίζοντας ότι ο επόμενος που θα τις διαβάσει, θα σπαζοκεφαλιάσει λιγότερο :) :bleh:

P.S. Στη διαφάνεια του 8ου μαθήματος δεν έχω κάνει κάποια σημείωση, οπότε γι' αυτό δεν την ανέβασα.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2020-21)

4
norishima έγραψε: Τρί 26 Ιαν 2021, 4:04 am Ανεβάζω τις διαφάνειες του Λυμπεράτου (+1 Excel ασκήσεων + 1 powerpoint στα ΧΥΤΑ) με ότι σημειώσεις έχω κάνει πάνω σε αυτές για να γίνουν πιο κατανοητές ή για να διορθωθούν σημεία λανθασμένων υπολογισμών, ελπίζοντας ότι ο επόμενος που θα τις διαβάσει, θα σπαζοκεφαλιάσει λιγότερο :) :bleh:
Ξαναείδα το Excel μου και διόρθωσα κάτι που 'χα κάνει λάθος.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2020-21)

8
Θέματα 09/06/2021
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος trenooo_00 την Τετ 09 Ιουν 2021, 10:43 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
cron