Re: [4ο] Φαινόμενα Μεταφοράς Ι (2019-20)

3
etsi έγραψε:Αν καποιος ξερει καποιον που να κανει μαθημα στα Φαινόμενα Ι να μου στείλει μήνυμα.
Στείλε μου
Η επιστήμη δεν μπορεί να λύσει το ύψιστο μυστήριο της φύσης. Και αυτό επειδή, σε τελευταία ανάλυση, εμείς οι ίδιοι είμαστε μέρος του μυστηρίου που προσπαθούμε να λύσουμε.
Μαξ Πλανκ, 1858-1947, Γερμανός φυσικός

Re: [4ο] Φαινόμενα Μεταφοράς Ι (2019-20)

4
Μπορει καποιος να μου πει ποια κεφαλαια απο το βιβλιο ειναι στην υλη;
Ειναι και απο τον τομο Ι και απο τον ΙΙ ; Εγω εχω μονο τον τομο ΙΙ, αλλα στο φυλλο μαθηματος λεει πως το βιβλιο ειναι ο τομος Ι. Εχω μπερδευτει!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Κυρ 14 Ιουν 2020, 10:37 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Re: [4ο] Φαινόμενα Μεταφοράς Ι (2019-20)

5
Καλημερα!! Απ'όσο ξέρω εχει βγει καινουρια έκδοση που έχει ουσιαστικά τους 2 τομους σε ενα. Οπότε αν έχεις τους 2 τόμους είναι διάσπαρτα και πρέπει να βρει; που αντιστοιχεί κάθε κεφάλαιο.

Re: [4ο] Φαινόμενα Μεταφοράς Ι (2019-20)

6
MariaBax έγραψε:Καλημερα!! Απ'όσο ξέρω εχει βγει καινουρια έκδοση που έχει ουσιαστικά τους 2 τομους σε ενα. Οπότε αν έχεις τους 2 τόμους είναι διάσπαρτα και πρέπει να βρει; που αντιστοιχεί κάθε κεφάλαιο.
Καλησπέρα. Κατάλαβα. Θα το κοιταξω εσυ εχεις και τους δυο τομους; Ο πρωτος εχει πρασινο χρωμα ιδιο με τον 2ο; (γιατι τον ψαχνω)

Re: [4ο] Φαινόμενα Μεταφοράς Ι (2019-20)

8
MariaBax έγραψε:ναι ναι, γαλαζοπρασινοι, τιρκουαζ της καραιβικής και οι 2 :P
και εσυ εψαξες σε ποια κεφαλαιο αντιστοιχουν οσα καναμε απο τα δικα μας βιβλια;
αν το εκανες και μπορεις να μου πεις και εμενα!