[2ο] Μαθηματικά II (2011-12)

1
Kαλημέρα παιδιά.Μπορεί κάποιος να μου πει τώρα που άλλαξαν οι καθηγητές ποια ειναι η ύλη και την μορφή περίπου της εξέτασης (για όσους έδωσαν);Είναι τα ίδια με αυτά των προηγούμενων;
Let all of your memories burn in the fire of oblivion
Let all of your regrets burn in the fire of redemption

Re: Μαθηματικά II (2011-2012)

3
δεν τα έχω αλλά νομίζω ειχε βάλει ιδιοδιανύσματα, διανυσματικούς χώρους, ενα διπλο ή τριπλό σε καμπυλόγραμμη περιοχή, τελευταίο θέμα ένα με θεώρημα Gauss. μμ μπορεί να μου ξεφεύγει τίποτα
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: Μαθηματικά II (2011-2012)

5
TeddyBoy69 έγραψε:Ξέρει κανας χριστιανός την ύλη?
Αν σε κάνει υλη 2011 τσίμπα την!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Μαθηματικά II (2011-12)

7
Καλημέρα παιδιά! Μήπως έχει κανείς φετινές σημειώσεις του μαθήματος αν γίνεται να τις βγάλω φωτοτυπία??? Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
In my glass coffin.
I'm waiting.

Re: Μαθηματικά II (2011-12)

8
Γεια σας,επειδή και εγώ είμαι από μεγαλύτερο έτος και έδωσα το μάθημα αλλά κατάλαβα ότι έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα ....θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει φετινές σημειώσεις μπας και το περάσω:)ευχαριστώ πολύ....

Re: Μαθηματικά II (2011-12)

9
@asiet

Δεν νομίζω ότι θα σε βοηθήσουν ιδιαιτέρως οι σημειωσεις. Ακόμα και εγω που το είχα παρακολουθήσει το μαθημα καποια θέματα μου φανηκαν οτι δεν είχαν σχεση με οτι διάβασα.

Re: Μαθηματικά II (2011-12)

10
Και από που είναι καλύτερα να διαβασεις δηλαδή??εγω διάβασα από γκαρούτσο αλλα μου φάνηκε οτι δεν αρκούσε ( αφού δεν το πέρασα :) )???