Re: Απωλεσθέντα....

22
Λοιπόν, έχω χάσει κατ' αρχάς τις σημειώσεις του Περιβάλλοντος. Ήταν σε ένα φάκελο με διαφανές εξώφυλλο και μπλε οπισθόφυλλο, ελαφρώς σκισμένο. Στο πλάι του φακέλου γράφω και τα στοιχεία μου. Περιέχει τις σημειώσεις μου για τις ενότητες της Όξενκιουν - Χαραλάμπους - Λοϊζίδου. Σας παρακαλώ, όποιος τις έχει βρει να επικοινωνήσει μαζί μου, γιατί τις χρειάζομαι.

Επίσης, έχασα πριν 2 εβδομάδες περίπου μια ζακέτα χρώματος γκρι με καφέ ρίγες. Την είχα αφήσει στην αίθουσα 28 κι όταν ξαναγύρισα για να την πάρω δεν υπήρχε...

Re: Απωλεσθέντα....

25
Τώρα είδα αυτή την ενότητα! Εγώ έχω χάσει στη σχολή τη μισή μου προίκα.. Αλλά το πιο σημαντικό είναι ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου Marc Jacobs (ολοκαίνουργια 10 ημερών και 210Ε) τελευταία μέρα μαθημάτων (Μάιος του '10) στην αίθουσα 29 (νομίζω) 8.45-9.30 το πρωί μετά την φυσική 2 .... [Απλά τον πόνο μου ήθελα να πω.. Σιγά μη τα βρω..! ]

Re: Απωλεσθέντα....

26
Πάντως τώρα που το λέμε, την προηγούμενη εβδομάδα βρέθηκε γυναικείο δακτυλίδι στο parking 8 των ΧΜ. για περισσότερες λεπτομέρειες, έχει αναρτηθεί ανακοίνωση στην είσοδο του εν λόγω parking.
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One