Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

41
Ξέρει κανείς πότε και πού θα ανακοινωθούν οι βαθμοί των εργαστηρίων??
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

42
Εγώ ρώτησα χτες το πρωί και μου είπαν ότι περιμένουν να παραδώσουν όόόλες οι ομάδες τις εργασίες...(!)...
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

43
Ό,τι να ναι..Μέχρι την προηγούμενη παρασκευή δεν ήταν θεωρητικά?..Ξέρεις αν τις βγάζουν έξω από το γραφείο της Παππά ή στη Β φάση?
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

44
Ιδέα δεν έχω.. εγώ πήγα εκεί που κάναμε υγρή χρωματογραφία.. μάλλον εκεί. Θεωρητικά, ναι έπρεπε να είχαν παραδώσει όλοι εργασίες μέχρι την προηγούμενη βδομάδα, και μας βγήκε η πίστη να το κάνουμε, αλλά προφανώς κάποιοι είναι στον κόσμο τους...
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

45
Ρώτησα την Παππά που την είδα τυχαία σήμερα και μου είπε ότι μάλλον δεν θα προλάβουν να βγουν πριν την εξέταση..
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

47
tim έγραψε:Ξέρει κανείς πότε και πού θα ανακοινωθούν οι βαθμοί των εργαστηρίων??
Λοιπόν, οι βαθμοί για τα εργαστήρια βγήκαν :T: Δεν νομίζω να έχουν αναρτηθεί ακόμα βέβαια. Την ώρα που πήγα εγώ στα εργαστήρια που βρίσκονται στα καινούργια κτίρια ακόμα τα αποτελέσματα βρίσκονταν στον υπολογιστή της υπευθύνου. Μπορείτε πάντως να πάρετε ένα τηλ ή να περάσετε μία βόλτα απο το εργαστήριο για να ρωτήσετε. :)
"I went numb when I learned to see..."

Re: Εργαστήρια ΦΜΑ (2010-11)

48
Οι βαθμοί των εργαστηρίων είναι επίσημα αναρτημένοι στα νέα κτίρια στο επίπεδο του κυλικείου!
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.