Εργαστήριο ΜΦΔ: Απόσταξη

1
Έχει κάνει κανείς την εργασία κλασματική απόσταξη?Γιατί έχω μερικές απορίες!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Κυρ 17 Μαρ 2013, 11:08 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Αλλαγή τίτλου
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Εργαστήριο ΜΦΔ: Απόσταξη

3
Ορίστε μια παλιά εργασία απόσταξης, ελπίζω να σε βοηθήσει. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω κάπως αλλιώς μιας και δε θυμάμαι τίποτα από αυτά που είχαμε κάνει τότε... Επειδή χρωστάω τη ρευστοποιημένη κλίνη από πέρσι, μήπως μπορείς να μου πεις τι έκανες στο δεύτερο και τρίτο ερώτημα της άσκησης (αν την έχεις κάνει φυσικά);
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: Εργαστήριο ΜΦΔ: Απόσταξη

5
bassicsound έγραψε:Ορίστε μια παλιά εργασία απόσταξης, ελπίζω να σε βοηθήσει. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω κάπως αλλιώς μιας και δε θυμάμαι τίποτα από αυτά που είχαμε κάνει τότε... Επειδή χρωστάω τη ρευστοποιημένη κλίνη από πέρσι, μήπως μπορείς να μου πεις τι έκανες στο δεύτερο και τρίτο ερώτημα της άσκησης (αν την έχεις κάνει φυσικά);
Αν μου πεις ποια είναι τα ερωτήματα, λογικά θα μπορώ να απαντήσω! Αλλά μιας και πρόκειται για περσινή εργασία, θέλω επιβεβαίωση ότι μιλάμε για τα ίδια ερωτήματα (αν κ λογικά δε θα έχει αλλάξει κάτι)
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One