Θεωρία και τυπολόγιο

2
:heart: :heart: Καλησπέρα σε όλους! :heart: :heart:
Σας ανεβάζω τις σημειώσεις μου πάνω στη θεωρία πιθανοτήτων και σχεδιασμού πειραμάτων καθώς και ένα πυκνό τυπολόγιο για τη πιθανοθεωρία!
probabilities_theory.pdf
statistics_theory.pdf
probabilities τυπολόγιο.pdf
:rainbow:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος katsou14 την Δευ 25 Ιαν 2021, 5:37 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Με αγάπη,
Σκυλος (Doggo)

Λύσεις κανονικής 2019-2020 Πιθανότητες

3
:heart: Γεια σας, μόλις έλυσα με ένα φίλο τα προηγούμενα θέματα,
ρίξτε τους μια ματιά και πείτε μου αν σας αρέσουν! :heart:
example.pdf
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Με αγάπη,
Σκυλος (Doggo)

Re: [3ο] Στατιστική και Σχεδιασμός Πειραμάτων (2020-21)

5
Καλησπέρα!! Από ότι έχω καταλάβει μπορούμε να κρατήσουμε τους επιμέρους βαθμούς και το Σεπτέμβρη να δώσουμε το κομμάτι στο οποίο κοπήκαμε. Γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να γίνει κάτι τετοιο και στην επι πτυχίω του Ιουνίου; (δηλαδή εγώ που πέρασα Πιθανότητες και εργαστήριο στατιστικής, να δώσω μόνο την θεωρία της στατιστικής που κόπηκα) ή πρέπει να περιμένω τον Σεπτέμβρη; Ευχαριστώ!!

Re: [3ο] Στατιστική και Σχεδιασμός Πειραμάτων (2020-21)

6
MariaBax έγραψε: Τετ 12 Μάιος 2021, 1:54 pm Καλησπέρα!! Από ότι έχω καταλάβει μπορούμε να κρατήσουμε τους επιμέρους βαθμούς και το Σεπτέμβρη να δώσουμε το κομμάτι στο οποίο κοπήκαμε. Γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να γίνει κάτι τετοιο και στην επι πτυχίω του Ιουνίου; (δηλαδή εγώ που πέρασα Πιθανότητες και εργαστήριο στατιστικής, να δώσω μόνο την θεωρία της στατιστικής που κόπηκα) ή πρέπει να περιμένω τον Σεπτέμβρη; Ευχαριστώ!!
Update!! Μπορούμε και στην επι πτυχίω!

Re: [3ο] Στατιστική και Σχεδιασμός Πειραμάτων (2020-21)

7
Επειδη το αναγραφει στο αρχειο της βαθμολογια του Ιανουαριου 2021. Τον ρωτησες προσωπικα και εκανε αυτη την αλλαγη; Οτι και για την επι πτυχιω ισχυει αυτο
Απλα για να ειμαστε σιγουροι
Ευχαριστω

Re: [3ο] Στατιστική και Σχεδιασμός Πειραμάτων (2020-21)

8
pj7 έγραψε: Τρί 01 Ιουν 2021, 11:56 am Επειδη το αναγραφει στο αρχειο της βαθμολογια του Ιανουαριου 2021. Τον ρωτησες προσωπικα και εκανε αυτη την αλλαγη; Οτι και για την επι πτυχιω ισχυει αυτο
Απλα για να ειμαστε σιγουροι
Ευχαριστω
Τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε ο ίδιος, ότι αν εχουμε προβιβάσιμο βαθμό σε κάποιο μέρος, από τη φετινή χειμερινή εξέταστική μπορούμε να το κρατήσουμε και στην επι πτυχίω να δώσουμε τα μέρη που χρωστάμε.