Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

4
Brewer έγραψε: Πέμ 19 Νοέμ 2020, 12:46 am (Καθυστερημένα μεν :( )
Δεν έδωσε κάποιο νούμερο ήταν θεωρητική η ερώτηση.
Δεν πειραζει!
Ειπε αν θα βαλει και αλλη ασκηση μεσα στο εξαμηνο; Επισης ειπε αν θα κανουμε και ποτε θα ξεκινησουμε το matlab?

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

5
Δεν έχουν πει τίποτα σίγουρο ακόμα για το matlab, είναι ακόμα στα "θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε".

Μάλλον θα μπουν και άλλες τέτοιες ασκήσεις*, αλλά μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να έχουν ένα αυστηρά καθορισμένο πλάνο ασκήσεων. Προσωπικά μου φαίνεται ότι τις βάζουν ανάλογα με το πως κυλάει το μάθημα και τι απορίες/συζητήσεις προκύπτουν.

*Είχε βάλει και μία ο κ. Παπαθανασίου στις αρχές.

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

6
Brewer έγραψε: Παρ 20 Νοέμ 2020, 8:35 am Δεν έχουν πει τίποτα σίγουρο ακόμα για το matlab, είναι ακόμα στα "θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε".

Μάλλον θα μπουν και άλλες τέτοιες ασκήσεις*, αλλά μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να έχουν ένα αυστηρά καθορισμένο πλάνο ασκήσεων. Προσωπικά μου φαίνεται ότι τις βάζουν ανάλογα με το πως κυλάει το μάθημα και τι απορίες/συζητήσεις προκύπτουν.

*Είχε βάλει και μία ο κ. Παπαθανασίου στις αρχές.
Σε ευχαριστώ πολυ για την ενημέρωση!

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

7
Καλημέρα!!
Επειδή είμαι από μεγαλύτερο έτος και μέχρι τώρα εργαζόμουν την ώρα των παραδόσεων, οπότε δεν μπορούσα να παρακολουθήσω. Υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να με βοηθήσει με τις σημειώσεις μέχρι 25/11 ?? Θα είμαι αιώνια ευγνώμων!!!! (τελευταίο μου μάθημα βλέπετε... :help: )
cron