Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

11
4hydrocannabinol έγραψε:
trenooo_00 έγραψε:η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...
Να 'σαι καλά, ήμουν στις αίθουσες που δεν το είπαν και δεν θα το μάθαινα ποτέ! :P
Σε ποια αίθουσα ήσουν;

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

12
miviras έγραψε:
trenooo_00 έγραψε:η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...
Σοβαρά συνέβη αυτό;
Σε εμάς δεν ενημέρωσαν καθόλου. Γνωρίζουν ο κ. Πρύτανης και ο κ. Κοσμήτορας για αυτήν την κατάσταση;
Έμαθα ότι πήγαν στον κ. Στεφανίδη να τον ενημερώσουν γι΄αυτό και τους είπε ότι μάλλον δεν τα κύκλωσαν, επειδή δεν τα ήξεραν, αλλά δεν ξέρω τελικά αν βγήκε κάποια άκρη.

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

13
trenooo_00 έγραψε:η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...
Α εγώ ήμουν από τους τυχερούς που ήμουν στο αμφ 1 και ήρθε ο Στεφανίδης και διευκρινισε ότι τελικά μπορούμε να τα κυκλώνουμε και έτσι. Αλλά με πολλόυς που έχω μιλήσει τα κύκλωναν στην τύχη γιατί η μια ώρα ΔΕΝ εφτανε για 20 δικαιολογήσεις...

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

15
constanrine5d έγραψε:Τα θέματα έλεγαν ακριβώς: "Σημειώστε τη σωστή ή τις σωστές απαντήσεις. Αιτιολόγηση ή υπολογισμοί στον κενό χώρο."
Ναι ήταν αρκετά ασαφές... Έπρεπε να αναγράφει ότι η αιτιολόγηση είναι προαιρετική γιατί που να σκεφτεί κανείς οτι γίνεται να κυκλώνεις ολόκληρο το διαγώνισμα στην τύχη...

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

16
chemengguy έγραψε:
constanrine5d έγραψε:Τα θέματα έλεγαν ακριβώς: "Σημειώστε τη σωστή ή τις σωστές απαντήσεις. Αιτιολόγηση ή υπολογισμοί στον κενό χώρο."
Ναι ήταν αρκετά ασαφές... Έπρεπε να αναγράφει ότι η αιτιολόγηση είναι προαιρετική γιατί που να σκεφτεί κανείς οτι γίνεται να κυκλώνεις ολόκληρο το διαγώνισμα στην τύχη...
Ακριβώς, ειδικά από τη στιγμή που υπήρχε χωρος ακριβως από κάτω...Έπρεπε η διευκρίνιση να δοθεί σε όλους.

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

20
Τα 8 από τα 20 θέματα πολλαπλής επιλογής του Ιουνίου. Αν κάποιος έχει κι άλλες σελίδες παρακαλώ να μου στείλει μήνυμα...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
cron