[4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

1
Link

Ανακοινώνεται το παρακάτω
Spoiler: show
Ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 22/3, στις 14.45 - 16.30 θα πραγματοποιηθεί εισαγωγικό μάθημα στην Στατιστική για Μηχανικούς (4ο Εξάμηνο) στο Αμφιθέατρο 1. Η διάλεξη αφορά και στα 2 τμήματα που θα δημιουργηθούν στο πλαίσιο του μαθήματος.

Ευχαριστώ

Άγγελος Τσακανίκας
Πως σας φάνηκε ο Κουκουβίνος; :razz:
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

2
geoste έγραψε:Πως σας φάνηκε ο Κουκουβίνος; :razz:
Ο πιο αγαπημενος μου καθηγητης αυτου του εξαμηνου.Δεν θελω να χανω μαθημα του γιατι μετα λυπαμαι τον χρονο που θα χασω για να αντιγραψω ολες αυτες τις σημειωσεις που κανει σε 2 ωρες.Εχει περασει τον γασπαρη σε ταχυτητα(παρ'ολα αυτα είναι κατανοητος,ισως το αντικειμενο δεν ειναι τοσο δυσκολο βασικα)
Εχω μια κακη διαισθηση οτι θα ειναι κομπλεξικος οπως οι περισσοτεροι σεμφιτες που ειχαμε :wall:

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

3
Κουκουβινος....
Αντε μην ανοιξω το στομα μου
Να ναι καλα ο Τσακανικας με το SPSS του που σωζει λιγο το μαθημα
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

4
Papajim202 έγραψε:Κουκουβινος....
Αντε μην ανοιξω το στομα μου
Να ναι καλα ο Τσακανικας με το SPSS του που σωζει λιγο το μαθημα
Χάσατε τις εποχές που ήταν τρίωρο το μάθημα και solo ο Κουκουβίνος και γκρινιαζετε :P
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

5
Ο ρυθμός με τον οποίο πηγαινε ήταν υπερβολικά γρήγορος. :o
προσωπικά απογοητεύτηκα πλήρως γιατί μ' αρέσει πολύ η στατιστική.

btw μπορεί καποιος να μ πει απο γκαρούτσο τι είναι μεσα; :help:

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

6
Για το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016, ο χωρισμός σε δύο τμήματα γίνεται ως εξής:

1ο Τμήμα: από την αρχή της αλφαβητικής λίστας εγγεγραμμένων φοιτητών έως και Λώς

2ο Τμήμα: Από Μ έως τέλος λίστας

Το μάθημα του 1ου τμήματος γίνεται κάθε Τρίτη και του 2ου τμήματος κάθε Παρασκευή, κατά τις ώρες που αναγράφονται στο ωρολόγιο πρόγραμμα
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: [4o] Στατιστική για Μηχανικούς (2015-16)

8
Απο πιθανοτητες ειναι μονο οι σημειωσεις και απο στατιστικη ο,τι αφορα το SPSS ετσι?
Θα μπορουσε καποιος να ανεβασει τις σημειωσεις απ'τα μαθηματα γιατι δεν τις βρισκω πουθενα ; :tomato: :tomato: