Re: Seismic Fan club

191
Ζωή έχετε, ή ούτε καν?
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Seismic Fan club

192
seismic έγραψε:
seismic_pwner έγραψε:Ότι και να πεις το καλαμπούρι το σπάμε εμεις με εσενα...ΣΟΥ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑ
Ενα πραγμα πες μου μόνο: τους είπες ευχαριστώ όταν σου πήραν το εφτακοσάρι?
Αχ, πες ναι να γελάω μεχρι αυριο το πρωί ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δεν πλήρωσα τίποτα γιατί είχαμε κάπιταλ κοντρόλ και δεν μπορούσα να στείλω τα 350 δολάρια.
Λόγο του ότι είμαι θεματάρα μου έκαναν αυτοί τα εισιτήρια. χα χα χα!!! Από εσάς τα πήραν από εμένα όχι :rofl:
seismic έγραψε: seismic Είναι ένα νέο περιοδικό με μικρό Impact Factor 0.63 Του χρόνου θα έχει 1,κάτι και τι έγινε? Σε αυτό το περιοδικό πλήρωσα 350 δολάρια. Υπάρχουν άλλα με Impact Factor 100 και γράφεις με 50 δολάρια. Για απάντησε και εσύ που ξέρεις γιατί συμβαίνει αυτό? Αν δεν ξέρεις να σου πω εγώ.... υπάρχουν πολλά κριτήρια για ένα περιοδικό.
Για ενα λεπτό.. Μόλις παραδέχτηκες ότι σε χρέωσαν 350 ενω κανονικα η τιμη ειναι 50 και μας το λες και για καλό αυτό..Το λες και με περηφάνεια τρομαρα σου ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μακάρι να υπήρχαν κι άλλα κοροιδα σαν κι εσενα στον κόσμο, θα είχε λύσει η Ελλαδα το οικονομικό της πρόβλημα...ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

193
Δεν πλήρωσα τίποτα όμως λόγο του ότι δεν επιτρέπεται να στείλω χρήματα στο εξωτερικό.
τσάμπα τα γέλια. Όποιος γελά τελευταίος γελά καλύ :lol: :lol: :lol: τερα!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic την Κυρ 25 Οκτ 2015, 11:58 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: Seismic Fan club

194
Thug life
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"

Re: Seismic Fan club

195
Ρε λαμόγιο τσαμπέ το δημοσίευσες ρε? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Ωραίος!!! ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!

(Η πατέντα σου όμως εξακολουθεί να είναι μια ΠΑΤΑΤΑ που στερείται επιστημονικής υπόστασης, μην παρεξηγηθώ)
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

196
seismic_pwner έγραψε:Ρε λαμόγιο τσαμπέ το δημοσίευσες ρε? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Ωραίος!!! ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!

(Η πατέντα σου όμως εξακολουθεί να είναι μια ΠΑΤΑΤΑ που στερείται επιστημονικής υπόστασης, μην παρεξηγηθώ)
Δεν σε παρεξηγώ καθόλου αφού ότι λες το έχεις τεκμηριώσει! :clap:

Re: Seismic Fan club

197
Σου εχω σουρει πολλά σημερα, αλλά αν όντως έκανες λαμογια (και δεν το λες απλά για να μη σε κοροιδεύουμε) και δεν πλήρωσες για να δημοσιευθείς, τότε κερδίζεις το σεβασμό όλων μας!

Βέβαια το paper είναι λίγο σκουπίδι, αλλά δεν πειράζει..<Τόσο μπορούσες, τόσο έκανες...
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

198
Δεν έκανα λαμογιά.... απλά δεν μπορούσα να στείλω χρήματα. Έπρεπε να τα στείλω μέσα από την σελίδα μου με προσωπικό κωδικό, και δεν μπορούσε κανένας άλλος από το εξωτερικό να τα στείλει.

Re: Seismic Fan club

199
Τελικά ρε seismic ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΑΝΙ...Ο Έλληνας ΠΑΝΤΑ θα βρει εναν τροπο να μην πληρώσει ...
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

200
[ξενέρωτος]Νομίζω πως εδώ και ώρα η συζήτηση έχει πάψει να φέρει οποιοδήποτε ίχνος παραγωγικότητας και λογικής συνέχειας...[/ξενέρωτος]