Re: Seismic Fan club

181
Στόχος μου είναι να φυτεψω στο μυαλό σου την ιδέα:
"Ρε μπας κι έχω άδικο...Ρε μήπως η πατεντα μου ειναι ενα ματσο αγκιναρες και τιποτε παραπάνω? Ρε μήπως μου χαιδεύουν τα αυτιά για να τους τα ακουμπάω?"
Σκέψου τα αυτά λίγο πριν κοιμηθείς και ίσως σώσεις και τα λεφτά σου και την υγεία σου
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

182
seismic_pwner έγραψε:Στόχος μου είναι να φυτεψω στο μυαλό σου την ιδέα:
"Ρε μπας κι έχω άδικο...Ρε μήπως η πατεντα μου ειναι ενα ματσο αγκιναρες και τιποτε παραπάνω? Ρε μήπως μου χαιδεύουν τα αυτιά για να τους τα ακουμπάω?"
Σκέψου τα αυτά λίγο πριν κοιμηθείς και ίσως σώσεις και τα λεφτά σου και την υγεία σου
Αν θέλεις να το πετύχεις αυτό είναι πολύ απλό.
Πες μου που είμαι λάθος και σταματώ την πατέντα εδώ και τώρα.
Αλλιώς είσαι συκοφάντης καθ εξακολούθηση.

Re: Seismic Fan club

183
Η αλήθεια είναι ότι ακούμπησες 700 $ και ούτε το όνομα του paper δε σου διάβασαν, πόσο μάλλον τον τίτλο, πόσο μάλλον την εργασία την ίδια..Αν αυτο δεν είναι ο ορισμός του ΚΟΡΟΙΔΟΥ, τοτε δεν ξερω τι είναι...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ!
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

184
seismic_pwner έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι ακούμπησες 700 $ και ούτε το όνομα του paper δε σου διάβασαν, πόσο μάλλον τον τίτλο, πόσο μάλλον την εργασία την ίδια..Αν αυτο δεν είναι ο ορισμός του ΚΟΡΟΙΔΟΥ, τοτε δεν ξερω τι είναι...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ!

Οχι φίλε μου δεν πονάει καθόλου γιατί...δεν λες την αλήθεια.
Απλά σπάω πλάκα μαζί σου :lol: :bleh:

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ
The Ultimate Anti-Seismic System
N. Lymperis Ioannis
Abstract | References Download PDF (257 K) HTML XML Pub. Date: September 24, 2015
DOI: 10.4236/ojce.2015.53032 1.080 Downloads 2.002 Views
Μέσα σε τρις βδομάδες τους πέρασα όλους και ας είναι μέσα 1 χρόνο!
http://www.scirp.org/Journal/PaperDownL ... erID=59888
http://www.scirp.org/Journal/PaperViews ... erID=59888
ΧΑ ΧΑ !!! και πληρώνεστε .... :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic την Κυρ 25 Οκτ 2015, 11:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: Seismic Fan club

185
Σε έφαγα στη στροφή ρε μπομπιρα και κατέρριψα την πατεντα σου με επιχειρήματα που απέτυχες να αντικρούσεις..Το θεωρητικό σου μέρος είναι λάθος και τεχνικά και ενεργειακά και οικονομικά και το πειραματικό σου είναι κυριολεκτικά με lego στην αυλή του σπιτιού σου..ΕΣΥ εχεις το βαρος της απόδειξης, άρα μέχρι να σταματησεις να ποσταρεις copy-paste και να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ότι θα σωσεις τον κόσμο, Η ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΗ!!

Εσύ δεν ξέρω γιατί γελάς μαζί μου, εγώ γελάω μαζί σου πάντως επειδή ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΣ 700 $ και πήρες τα .. μου..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

186
seismic_pwner έγραψε:Σε έφαγα στη στροφή ρε μπομπιρα και κατέρριψα την πατεντα σου με επιχειρήματα που απέτυχες να αντικρούσεις..Το θεωρητικό σου μέρος είναι λάθος και τεχνικά και ενεργειακά και οικονομικά και το πειραματικό σου είναι κυριολεκτικά με lego στην αυλή του σπιτιού σου..ΕΣΥ εχεις το βαρος της απόδειξης, άρα μέχρι να σταματησεις να ποσταρεις copy-paste και να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ότι θα σωσεις τον κόσμο, Η ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΗ!!

Εσύ δεν ξέρω γιατί γελάς μαζί μου, εγώ γελάω μαζί σου πάντως επειδή ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΣ 700 $ και πήρες τα .. μου..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Εγώ γελάω μαζί σου γιατί με αποστόμωσες με τις επιστημονικές σου απαντήσεις :lol: :lol: :lol: :razz: :bleh: :bleh:

Re: Seismic Fan club

187
Λοιπον σε διατάζω να σταματήσεις να απαντας...Αφού δε λες να καταλαβεις..Αποδέξου την ήττα σου και την ανωτερώτητά μου σε όλα τα επιπεδα σταματώντας να απαντας εδω...
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

188
seismic_pwner έγραψε:Λοιπον σε διατάζω να σταματήσεις να απαντας...Αφού δε λες να καταλαβεις..Αποδέξου την ήττα σου και την ανωτερώτητά μου σε όλα τα επιπεδα σταματώντας να απαντας εδω...
Γιατί μου το κάνεις αυτό :( αφού έχεις καλαμπούρι :D

Re: Seismic Fan club

189
Ότι και να πεις το καλαμπούρι το σπάμε εμεις με εσενα...ΣΟΥ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑ
Ενα πραγμα πες μου μόνο: τους είπες ευχαριστώ όταν σου πήραν το εφτακοσάρι?
Αχ, πες ναι να γελάω μεχρι αυριο το πρωί ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

190
seismic_pwner έγραψε:Ότι και να πεις το καλαμπούρι το σπάμε εμεις με εσενα...ΣΟΥ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΧΑΧΑΧΑ
Ενα πραγμα πες μου μόνο: τους είπες ευχαριστώ όταν σου πήραν το εφτακοσάρι?
Αχ, πες ναι να γελάω μεχρι αυριο το πρωί ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Δεν πλήρωσα τίποτα γιατί είχαμε κάπιταλ κοντρόλ και δεν μπορούσα να στείλω τα 350 δολάρια.
Λόγο του ότι είμαι θεματάρα μου έκαναν αυτοί τα εισιτήρια. χα χα χα!!! Από εσάς τα πήραν από εμένα όχι :rofl: