Re: Seismic Fan club

171
Δεν απορείς που εδώ και τόσες σελίδες που σου γράφω δε μου έχει κάνει κανένας mod παρατήρηση και δεν έχει αντιδράσει κανεις? Αυτο συμβαίνει γιατι όλοι λένε απο μέσα τους "Πεστα κι άλλα του @#@$%" εγώ έχω όμως τα @@ να στα λέω στα ίσια και να μη σου χαιδεύω τα αυτιά..Και εσύ πες ότι θες..Το εφτακοσάρι καλό ε? Τα γλετάει σε στριπτιτζάδικα ο ιδικτήτης του περιοδικόυ..Στην ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΟΙΔΑΡΑΣ ΤΟΥ SEISMIC..

ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΩ ΧΥΜΑ Ε?? ΤΑ 700 $ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΩ ΠΟΤΕ..ΚΟΤΣΟ ΣΕ ΠΙΑΣΑΝ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΛΑΘΟΣ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ ΣΤΟ"""""""""" PEER-REVIEWED"""""""""" περιοδικό σου..
ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΕΘΝΙΚΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ...Θα λενε αυτοι που έχουν το περιοδικό
"Στην ελλάδα της κρισης που ο κόσμος πειναει, υπάρχουν και ΚΟΡΟΙΔΑ που μας δίνουν 700 ευρώ για να ικανοποιήσουμε το ΨΩΝΙΟ τους.."


ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΟΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..
Πάνε για ύπνο τώρα που δεν ξέρεις τι να απαντήσεις...
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

172
seismic_pwner έγραψε:Δεν απορείς που εδώ και τόσες σελίδες που σου γράφω δε μου έχει κάνει κανένας mod παρατήρηση και δεν έχει αντιδράσει κανεις? Αυτο συμβαίνει γιατι όλοι λένε απο μέσα τους "Πεστα κι άλλα του @#@$%" εγώ έχω όμως τα @@ να στα λέω στα ίσια και να μη σου χαιδεύω τα αυτιά..Και εσύ πες ότι θες..Το εφτακοσάρι καλό ε? Τα γλετάει σε στριπτιτζάδικα ο ιδικτήτης του περιοδικόυ..Στην ΥΓΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΟΙΔΑΡΑΣ ΤΟΥ SEISMIC..

ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΩ ΧΥΜΑ Ε?? ΤΑ 700 $ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΩ ΠΟΤΕ..ΚΟΤΣΟ ΣΕ ΠΙΑΣΑΝ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΛΑΘΟΣ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΣΑΝ ΣΤΟ"""""""""" PEER-REVIEWED"""""""""" περιοδικό σου..
ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΕΘΝΙΚΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ...Θα λενε αυτοι που έχουν το περιοδικό
"Στην ελλάδα της κρισης που ο κόσμος πειναει, υπάρχουν και ΚΟΡΟΙΔΑ που μας δίνουν 700 ευρώ για να ικανοποιήσουμε το ΨΩΝΙΟ τους.."


ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΟΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..
Πάνε για ύπνο τώρα που δεν ξέρεις τι να απαντήσεις...
Δεν μου λες... έχεις πάει με γυναίκα? φίλε μου το πολύ το ΚΚ κάνει το παιδί μ@λ...

Re: Seismic Fan club

173
Εγώ για σενα τα λεω ρε..Το εφτακοσάρι δε θα λείψει από μένα, από σένα θα λείψει ΞΥΠΝΑ...Εδώ ο κόσμος πεινάει και ψάχνει για φαι στα σκουπίδια και ο άλλος πάει και τα ακουμπάει σε peer-reviewed περιοδικό, που έγραψε ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ, και δεν του το διόρθωσαν..Που να το πω και να με πιστέψουν...
seismic έγραψε: Δεν μου λες... έχεις πάει με γυναίκα? φίλε μου το πολύ το ΚΚ κάνει το παιδί μ@λ...

Δεν μπορείς να φανταστεις πόσο με ΠΩΡΩΝΕΙ αυτή η απάντηση σου..Να μην μπορείς να μου απαντησεις και να με προσβάλεις όπως τα παιδια του δημοτικού..Να σου κάνω κι εγω μια ερωτηση?

ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΣ ΤΟ ΕΦΤΑΚΟΣΑΡΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ???? ΚΟΡΟΙΔΟ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

174
Δηλαδή όλοι οι επιστήμονες είναι μ@λ.. που τα ακουμπάνε!
Εσύ σουβλάκια πουλάς?

Re: Νέες Ανακαλύψεις/Τεχνολογίες

175
Monti έγραψε:Ελπίζω να μην φτάσω σε σημείο να ζητάω δουλειά από άτομο που γράφει στο δικό του paper λάθος το ονομά του (N.L.Ioannis) :tomato: και πιστεύει οτι μια γυναίκα περπατάει στην επιφάνεια του Άρη :tomato: και διάβασε για τουρμπίνες χωρίς κάυσιμο και κινητήρες αντιβαρύτητας και το 'χαψε :tomato: .

Τι νομιζες seismic, μόνο εσύ μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Internet? (+ πολύ ελεύθερο χρόνο)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ

Οι πραγματικοί επιστήμονες κάνουν έρευνα σε εργαστήρια, όχι στην αυλή του σπιτιού τους όπως εσύ...Επίσης ΠΛΗΡΩΝΩΝΤΑΙ για αυτό, δεν το κανουν για χομπυ..Η σημαντικότερη διαφορά σου με επιστήμονες όμως είναι ότι :
ΟΙ F@CKING ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΑ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΟΛΗ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ ΓΕΛΙΟ>>ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

176
Τι να κάνουμε ρε φίλε...εμείς δεν έχουμε εργαστήρια, δεν πληρωνόμαστε γράφουμε το όνομά μας λάθος, τα σκάμε στα περιοδικά,
αλλά άμα λάχει σας δείχνουμε πόσο μεγάλοι και τρανοί είμαστε και σας περνάμε σαν σταματημένους.
Υπάρχουν επιστήμονες με @ρχιδ...και @ρχίδ.. επιστήμονες!

Re: Seismic Fan club

177
Κοροιδευεις, τρολάρεις δεν ξέρω...Τόσες παραισθήσεις που έχεις είναι απίστευτο!!! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ!!! Για να γελάσω διαβάζω την πατέντα σου

ΕΔΩΣΕ 700$ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟ PAPER ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ(που το είχε κάνει λάθος WTF???).ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΚΑΝΩ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΚΡΕ..
XAXAXA ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΚΤΥΠΩΜΕΝΗ ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...Αλλά παρόλο που τη λέρωσα, δεν την πετάω...Θα τη χρησιμοποιήσω μετά για χαρτί τουαλέτας (δεν είναι ικανή και για άλλη χρήση άλλωστε)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΕΖΙΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΗ ΝΤΡΟΠΗ, 700 $ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΣ XAXA
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

178
seismic_pwner έγραψε:Κοροιδευεις, τρολάρεις δεν ξέρω...Τόσες παραισθήσεις που έχεις είναι απίστευτο!!! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ!!! Για να γελάσω διαβάζω την πατέντα σου

ΕΔΩΣΕ 700$ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑΝ ΤΟ PAPER ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ(που το είχε κάνει λάθος WTF???).ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΚΑΝΩ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΚΡΕ..
XAXAXA ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΚΤΥΠΩΜΕΝΗ ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...Αλλά παρόλο που τη λέρωσα, δεν την πετάω...Θα τη χρησιμοποιήσω μετά για χαρτί τουαλέτας (δεν είναι ικανή και για άλλη χρήση άλλωστε)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΕΖΙΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΗ ΝΤΡΟΠΗ, 700 $ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΣ XAXA
Τελικά σε κόβω για να κάνεις το επάγγελμα του νεκροθάφτη... άντε στην μαμά σου τώρα μην πάω εγώ.

Re: Seismic Fan club

179
Σε πονάνε αυτά που λέω, αλλά είναι για το καλό σου, πιστεψέ με..Πονάει η καρδιά μου να σε βλέπω να γελοιποιήσαι, να πας και να ακουμπάς εφτακοσάρια και να γελάνε όλοι πίσω από την πλάτη σου..Από τον τρόπο που μιλάς φαίνεται ότι τα πιστεύεις κιόλας.
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ, ΞΥΠΝΑ!!!
ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΛΕΦΤΑ!!! ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ!! ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΤΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ!

Πήγες και του ακούμπησες σχεδόν ένα χιλιάρικο ενώ τόσος κόσμος ΠΕΙΝΑΕΙ?? ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕ?????? ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ????

ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ....
Τοτε θα έχω πετυχει τη δουλεια μου να σε σωσω..
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

180
Άντε καληνύχτα και άμα δεν έχεις χρήματα και πας στα σκουπίδια να φας, έλα να σου δώσω.
cron