Re: Seismic Fan club

161
ΧΑΧΑΧΑ τι λε ρε μπομπιρα..Σου λεω η θεωρία σου ειναι ακυρη και άχρηστη..Πάνε για ύπνο τώρα και μη ξεχασεις το γαλατακι σου
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

162
Νομίζω το πόρωση γράφεται με όμικρον στη συλλαβή "πο".
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"

Re: Seismic Fan club

164
seismic_pwner έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ τι λε ρε μπομπιρα..Σου λεω η θεωρία σου ειναι ακυρη και άχρηστη..Πάνε για ύπνο τώρα και μη ξεχασεις το γαλατακι σου
Ότι και να είναι η πατέντα μου έχει ονοματεπώνυμο. Γιάννης Λυμπέρης. Πέρασε από κριτές επιστημονικών περιοδικών, και από τους κριτές του PCT
Εσύ ούτε ονοματεπώνυμο έχεις, ούτε τα @@@ να μου καταρρίψεις την πατέντα ..

Re: Seismic Fan club

165
Το ότι έχει όνομα δεν την καθιστα αυτομάτως σωστή όμως....
Μπορει να ειναι σωστη, μπορεί και λάθος..
Και στην περίπτωσή σου είναι 100% ΛΑΘΟΣ και το γεγονός αυτό με ΠΟΡΩΝΕΙ (για να το γράψω όπως θελει και ο φίλος παραπανω)
Τιποτα περισσότερο ή λιγότερο από αυτό δε λέω..Νίκησα στη λεκτική διαμάχη μας και κατέρριψα την πατέντα σου..ΤΕΛΟΣ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

166
seismic_pwner έγραψε:Το ότι έχει όνομα δεν την καθιστα αυτομάτως σωστή όμως....
Μπορει να ειναι σωστη, μπορεί και λάθος..
Και στην περίπτωσή σου είναι 100% ΛΑΘΟΣ και το γεγονός αυτό με ΠΟΡΩΝΕΙ (για να το γράψω όπως θελει και ο φίλος παραπανω)
Τιποτα περισσότερο ή λιγότερο από αυτό δε λέω..Νίκησα στη λεκτική διαμάχη μας και κατέρριψα την πατέντα σου..ΤΕΛΟΣ
Ωραία νίκησες μου την κατέρριψε την πατέντα ο επιστήμονας!
Το μόνο πρόβλημα που έχω τώρα είναι που να την βάλω την άγκυρα?
Μου περνάνε πολύ σέξι σκέψεις! :kiss:

Re: Seismic Fan club

167
Εγώ σου μιλάω με επιχειρήματα και εσύ αρχίζεις τις προσβολές..Σου αποδεικνύω ότι η πατέντα σου είναι απεχθής και επονείδιστη, άκυρη και μη βιώσιμη και εσύ μιλάς για άγκυρες...Γελοία πράγματα δηλαδή..Παράτα το..Δεν το έχεις καθόλου..
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

168
seismic_pwner έγραψε:Εγώ σου μιλάω με επιχειρήματα και εσύ αρχίζεις τις προσβολές..Σου αποδεικνύω ότι η πατέντα σου είναι απεχθής και επονείδιστη, άκυρη και μη βιώσιμη και εσύ μιλάς για άγκυρες...Γελοία πράγματα δηλαδή..Παράτα το..Δεν το έχεις καθόλου..
Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά.
Βρήκα χρηματοδότη στην Αμερική. Αυτό λέει πολλά. Προχθές ανέβηκα Αθήνα και έγινε η πρώτη συζήτηση.
( δεν υπογράψαμε ακόμα τίποτα ) Το κλίμα ήταν πολύ θετικό, και θα προχωρήσει.
Αναμένω τις διαδικασίες. Έχω νομικό σύμβουλο, επιχειρηματικό σύμβουλο, και χρηματοδότη μεγάλη επενδυτική τράπεζα της Αμερικής.
Στα @@@ μου τι σκέπτεσαι και αν την κατέρριψες την πατέντα.

Re: Seismic Fan club

169
seismic έγραψε: Στα @@@ μου τι σκέπτεσαι και αν την κατέρριψες την πατέντα.
Ναι, γι αυτο απαντας...Παραδέξου το, με μισεις γιατί βαθιά μεσα σου ξέρεις ότι η πατέντα σου έχει αποτύχει...Όλα αυτά περί Αμερικανικών εταιρίων και χρημάτων είναι προιον της φαντασίας σου και βαθια μεσα του το ξέρεις και γι' αυτό ζητάς την αναγνώρηση και την επιβεβαιωση αγνώστων μέσα απο φορουμ..Λυπάμαι που θα είμαι εγώ αυτός που γκεμίζει τον κόσμο σου, αλλά κάποιος πρέπει να το κάνει..
ΗΤΤΗΘΗΚΕΣ, ΑΠΕΤΥΧΕΣ ΤΕΛΟΣ
Παράτα το και ασχολήσου με κάτι άλλο γιατί σε βλέπουν όλοι και γελάνε μαζί σου, μη κοιτας που εγώ στα λέω χυμα και οπως ειναι...ΟΣΟΙ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ...ΞΥΠΝΑ

Το περιοδικό για παράδειγμα σου τσέπωσε το εφτακοσάρι για να σου εκδόσει τις χαζομάρες σου...Να δούμε αυτες οι εταιρίες που λες ποσα θα σου ζητήσουν...ΞΥΠΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΟ..ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Seismic Fan club

170
seismic_pwner έγραψε:
seismic έγραψε: Στα @@@ μου τι σκέπτεσαι και αν την κατέρριψες την πατέντα.
Ναι, γι αυτο απαντας...Παραδέξου το, με μισεις γιατί βαθιά μεσα σου ξέρεις ότι η πατέντα σου έχει αποτύχει...Όλα αυτά περί Αμερικανικών εταιρίων και χρημάτων είναι προιον της φαντασίας σου και βαθια μεσα του το ξέρεις και γι' αυτό ζητάς την αναγνώρηση και την επιβεβαιωση αγνώστων μέσα απο φορουμ..Λυπάμαι που θα είμαι εγώ αυτός που γκεμίζει τον κόσμο σου, αλλά κάποιος πρέπει να το κάνει..
ΗΤΤΗΘΗΚΕΣ, ΑΠΕΤΥΧΕΣ ΤΕΛΟΣ
Παράτα το και ασχολήσου με κάτι άλλο γιατί σε βλέπουν όλοι και γελάνε μαζί σου, μη κοιτας που εγώ στα λέω χυμα και οπως ειναι...ΟΣΟΙ ΣΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ...ΞΥΠΝΑ

Το περιοδικό για παράδειγμα σου τσέπωσε το εφτακοσάρι για να σου εκδόσει τις χαζομάρες σου...Να δούμε αυτες οι εταιρίες που λες ποσα θα σου ζητήσουν...ΞΥΠΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΙΔΟ..ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΩ
Σωτήρα μου!!! :D δες πως να σώσεις την Ελλάδα που με τα μυαλά που κουβαλάτε έχετε διώξει όλα τα μυαλά.
Εγώ... :giveup: :giveup: :giveup: σας χαιρετώ!