Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

11
ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις. Και κατι ακομα. Επιτρεπεται να εχουμε τυπολογιο? Πεφτουν ασκησεις οποτε να χρειαζεται τυπολογιο?
Απλώνω τα όνειρά μου κάτω από τα πόδια σου
Βάδιζε απαλά
γιατί βαδίζεις πάνω στα όνειρά μου

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

12
Από όσο θυμάμαι δεν υπήρχε τυπολόγιο. Νομίζω στο κομμάτι του Ρήγα είχε ασκήσεις, αλλά δεν έδινε τυπολόγιο. Δες κανα παλιό θέμα στη βιβλιοθήκη.

Γενικά, παίζει αρκετό πλυντήριο, ειδικά στο κομμάτι του Ρήγα. Ωστόσο, νομίζω ότι ο συγκεκριμένος καθηγητής συνταξιοδοτήθηκε πρόσφατα, οπότε είναι άγνωστο αν θα βάλει θέματα.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

14
Ισχύει οτι ο κ. Ρήγας έκανε μάθημα κανονικά, όπως επίσης έγιναν και παρουίασεις εργασιών στα θέματά του, όμως απ'οτι έμαθα στο επιλογής του δεν έβαλε ο ίδιος θέματα. (το λέω με κάθε επιφύλαξη αλλά έτσι ακούγεται)

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

17
κατα 99% ο κ. Ρηγας βγηκε στην συνταξη. Συνεπως δεν θα βαλει εκεινος θεματα. Διαβασα παραπανω οτι ο βαθμος της εργασιας κρατιεται για δυο χρονια. Μπορει να γινει το ιδιο και για τον βαθμο της τελικης εξετασης, και να υποβληθει η εργασια μεταγενεστερα (αν καποιος δεν την εχει κανει)?
Απλώνω τα όνειρά μου κάτω από τα πόδια σου
Βάδιζε απαλά
γιατί βαδίζεις πάνω στα όνειρά μου
cron