Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

71
Είναι από τα αγαπημένα μου παιδικα και θεωρώ καλό το γεγονός ότι ετοιμάζουν νέα επεισόδια. :)
Από ότι παρατήρησα όμως έχει καποιες αλλαγές..Ελπίζω να μην διαφέρει πολύ από την παλιά αγαπημένη μας έκδοση..

Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

72
Σοφια έγραψε:Είναι από τα αγαπημένα μου παιδικα και θεωρώ καλό το γεγονός ότι ετοιμάζουν νέα επεισόδια. :)
Από ότι παρατήρησα όμως έχει καποιες αλλαγές..Ελπίζω να μην διαφέρει πολύ από την παλιά αγαπημένη μας έκδοση..
Εμφανισιακά δεν έχει τρομερές αλλαγές. Το μόνο που με τρόμαξε είναι οτι στο trailer δεν υπήρχε το κλασσικό μουσικό κομμάτι των Thundercats, μπορεί όμως να το βάλουν στη συνέχεια. Ένα απο τα χαρακτηριστικά αυτής της σειράς ήταν το "Thundercats, thundercats gooooo!!!" :razz: οπότε είναι αμαρτία να το βγάλουν τελείως.
"I went numb when I learned to see..."

Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

73
Προφανώς και θα πρέπει να το βάλουν είναι χαρακτηριστικό για αυτό το παιδικό και τους το ζηταμε!! :razz:
Πάντως εγώ έχω να παρατηρήσω ότι σε σχέση με την παλιά έκδοση βλέπω πως εδώ συμπεριλαμβάνονται πιο έντονος και ας μου επιτραπεί ο όρος πιο "βίαιες" σκηνές. Κάτι που φυσικά παρατηρείται πιο έντονα στα καρτούν που δημιουργούνται τα τελευταία χρόνια..

Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

74
όλοι περιμένουμε τους Thundercats!
[offtopic]
και το Rurouken
Θυμήθηκα όμως, ένα cartoon που αν και της δεκαετίας του 60 στην Ελληνική tv προβλήθηκε κατά το 90-2000. Ο λόγος για το Batfink!!!
το οποίο είχε αναπτυχθεί ως παρωδία του Batman and the Green Hornet.
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

76
MakisH έγραψε:A Goofy movie: Γκούφυ πατέρας και γιος!



Για όσους τώρα ανακαλύπτετε το topic, ρίξτε μια ματιά στο ευρετήριο που υπάρχει στο πρώτο post. :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Re: Τα καρτούν που μας ανέθρεψαν...

77
Ένα από τα αγαπημένα μου παιδικά!!!! Το βρήκα σήμερα εντελώς τυχαία!!!



Μιλάμε για το απόλυτα καταθληπτικό παιδικό! Κλάμα, πολύ κλάμα κάθε φορά που το έβλεπα! Αλλά τόσο ωραία μηνύματα!

Υπέροχη μουσική! Προσεγμένο μέχρι την τελευταία πινελιά! Αριστούργημα!

Συγκίνηση :(
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''
cron