Re: Έχετε πρόβλημα με τον υπολογιστή σας? Ρωτήστε εδώ!

111
Αυτό το θέμα έχει γίνει πιο κουραστικό και απ' το Seismic Fan Club.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Έχετε πρόβλημα με τον υπολογιστή σας? Ρωτήστε εδώ!

113
Εγώ λέω να αναστησουμε και αυτό το τοπικ με τη θρησκεία, να έχουμε 3 σάπια thread εν ενεργεια
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Έχετε πρόβλημα με τον υπολογιστή σας? Ρωτήστε εδώ!

115
Καλησπέρα καλησπέρα...

Τo όχι και τόσο αγαπημένο μου geany, μου πετάει αυτό το μνμ "the directory name is invalid" ενω΄είμαι pretty sure, ότι το directory που έχω αποθηκεύσει το πρόγραμμα υπάρχει... any ideas για το τι στο καλό φταιει??
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Έχετε πρόβλημα με τον υπολογιστή σας? Ρωτήστε εδώ!

117
ναι είχε θέμα γιατί είχα το username του υπολογιστή στα ελληνικά.. τελικά το αποθήκευσα στο σκληρό και δούλεψε
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Έχετε πρόβλημα με τον υπολογιστή σας? Ρωτήστε εδώ!

120
Καλησπέρα!

Να ρωτήσω κι εγώ, μετά από ένα blue screen of deth τι προτείνεται να κάνουμε; Κανένα format; Αν ναι, κατά πόσο μπορεί να το κάνει κάποιος αδαής; :P
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.