Re: [2ο] Φυσικοχημεία Ι (2014-15)

31
Papajim202 έγραψε:Άσχετα με το τι κανει ο Κυριάκος στη Χημική Θερμοδυναμική (συμφωνώ στα περισσοτερα με τον Kirito) το επιλογης του του 3ου εξαμηνου ηταν το πιο ωραιο μαθημα που εχω κανει μεχρι τωρα στη σχολη
Για το ίδιο μάθημα μιλάμε? ;P (δεν το συνεχίζω, απλά παραξενεύτηκα.....)
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [2ο] Φυσικοχημεία Ι (2014-15)

34
Γνωρίζει καποιος τι παίζει με την εξέταση? θεματα θα βάλει και ο μασαβέτας? τον ιούνιο τι έπαιξε? ήταν εύκολα τα θέματα ή περάσανε απλά όλοι?

Re: [2ο] Φυσικοχημεία Ι (2014-15)

35
geopad έγραψε:Γνωρίζει καποιος τι παίζει με την εξέταση? θεματα θα βάλει και ο μασαβέτας? τον ιούνιο τι έπαιξε? ήταν εύκολα τα θέματα ή περάσανε απλά όλοι?
Απλά πέρασαν όλοι, αλλά νομίζω δεν βάζει ούτε διορθώνει ο Μασαβέτας τώρα. Έχω την εντύπωση ότι ήδη έφυγε.
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"

Re: [2ο] Φυσικοχημεία Ι (2014-15)

38
stevenman έγραψε:Απο που θα μπορούσαμε να διαβάσουμε για το μάθημα μιας και άλλαξε ο καθηγητης?
Νομίζω πως μιας και είναι επαναληπτική εξεταστική και τα παιδιά του 2 εξαμήνου κάνανε μάθημα με τον κύριο Μασαβέτα,τα θέματα (όποιος και αν τα βάλει- διορθώσει) θα κινηθούν στα πλαίσια του βιβλίου και της νοοτροπίας που υπήρχαν μέχρι τώρα. Αν είναι να αλλάξει κάτι ριζικά στο μάθημα φαντάζομαι θα γίνει από αυτή την χρονιά που θα το πάρει και καινούργιος διδάσκοντας.
cron