[2ο] Φυσική II (2013-14)

1
Γεια σας! Ειμαι απο μεγαλο ετος και δεν εχω τη δυνατοτητα λογω δουλειας να παρακολουθω το μαθημα γι αυτο θα ηθελα αν υπαρχει καποιο παιδι που παρακολουθει το μαθημα, να παρακαλεσω να μου δινει τις σημειωσεις, πχ μια φορα την εβδομαδα, να ανεβαινω στη σχολη να τις βγαζω μια φωτοτυπια.. Αν υπαρχει καποιος που θα μπορουσε να με βοηθησει ας γραψει ενα μηνυμα.. Ευχαριστω πολυ!

[2ο] Φυσική ΙΙ (2013-14)

2
Δημιουργείται αυτό το θέμα για τη συζήτηση σχετικά με το μάθημα της Φυσικής ΙΙ για το ακαδημαϊκό έτος 2013-14. Το προηγούμενο θέμα του ακαδημαϊκου έτους 2012-13 θα κλειδωθεί.
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

3
Καλησπερα, γραφω ξανα για να ρωτησω κατι μαλλον πιο εφικτο.. Μπορει καποιο παιδι που παρακολουθουσε φετος (ως τωρα τουλαχιστον) να μου πει αν οι περσινες σημειωσεις που εχουν ανεβει εδω στο φορουμ ανταποκρινονται και στη φετινη διδακτεα υλη;

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

4
Καλησπέρα!

Γνωρίζει μήπως κάποιος ή (ακόμα καλύτερα) διαθέτει λυμένο το τελευταίο θέμα που πέφτει στάνταρ στην οπτική;

Ευχαριστώ

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

5
εννοείς αυτό??
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

6
KiritoShu έγραψε:εννοείς αυτό??
δεν ξερω :( ξερω απλα πως υπαρχει ενα θεμα οπτικης το οποιο πεφτει συνεχως το ιδιο.. ειναι αυτο;;

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

7
parizaki έγραψε:
KiritoShu έγραψε:εννοείς αυτό??
δεν ξερω :( ξερω απλα πως υπαρχει ενα θεμα οπτικης το οποιο πεφτει συνεχως το ιδιο.. ειναι αυτο;;
Το 2012, αυτό ήταν πάντως...
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

8
Απλώς αναφέρω, για όποιον ενδιαφέρεται, πως η βαθμολογία τών εργασιών για το θετινό εργαστήριο της φυσ. ΙΙ είναι στο κτήριο φυσικής, 1ος όροφος, στο βάθος του διαδρόμου, στα δεξιά πρίν κάτι φυρίδες...(φωτογραφία δεν ανεβάζω λόγω έλλειψής εξοπλισμού.)

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

9
teopap έγραψε:
parizaki έγραψε:
KiritoShu έγραψε:εννοείς αυτό??
δεν ξερω :( ξερω απλα πως υπαρχει ενα θεμα οπτικης το οποιο πεφτει συνεχως το ιδιο.. ειναι αυτο;;
Το 2012, αυτό ήταν πάντως...
Ευχαριστω πολυ!

Αν καποιος ξερει αν ειναι ακομα αυτο ας το μοιραστει μαζι μας..

Re: [2ο] Φυσική II (2013-14)

10
Δεν νομιζω να σου χρειαστει, οπτικη δεν καναμε καθολου φετος οποτε ειναι σχεδον αδυνατον να μπει
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”
cron