[1o] Φυσική Ι (2012-13)

1
Η μία ώρα διδασκαλία της Παρασκευής για τη Φυσική Ι και για το 1ο τμήμα θα γίνεται στο Αμφιθέατρο 1 (και όχι σε αίθ. 1 που αναγράφεται στο πρόγραμμα)

Ο διδάσκων

Απόστολος Κυρίτσης
πηγή
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Φυσική Ι (2012-13)

2
Τα εργαστήρια φυσικής θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 7/11/2012 για το Β΄ Τμήμα και τη Δευτέρα 12/11/2012 για το Α΄ Τμήμα
Ανακοίνωση Εργ. Φυσικής I.pdf
Κατανομή Διδασκόντων.pdf
Κατανομή Φοιτητών.pdf
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Λύσεις ασκήσεων φυλλαδίων Φυσικής Ι

3
Γεια σας φιλοι και φιλες... Θα ηθελα να ζητησω αν ειναι ευκολο σε καποιον να ανεβαζει τις λυσεις των ασκησεων των φυλλαδιων που μας δινονται στο μαθημα της Φυσικης 1! :)

Ελπίζω να μην ειμαι ο μονος που δεν μου φαινονται και πολυ ευκολες! :P

Re: Φυσική Ι (2012-13)

4
Aπο την 7 και μετά δεν ξέρω να βγάλω τα μάτια μου, αλλά είναι περισσότερο λόγω περίπλοκων ολοκληρωμάτων και όχι λόγω δύσκολης φυσικής.

Προσοχή στα greeklish παρακαλώ

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fotinit17 την Κυρ 18 Νοέμ 2012, 12:24 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Μετατροπή απο greeklish

Re: Φυσική Ι (2012-13)

5
ξέρει κανείς αύριο ποια άσκηση φυσικής θα κάνουμε στο εργαστήριο, την πρώτη που χάσαμε ή αυτή που γράφει στο πρόγραμμα???

Re: Φυσική Ι (2012-13)

6
Μάρινικ έγραψε:ξέρει κανείς αύριο ποια άσκηση φυσικής θα κάνουμε στο εργαστήριο, την πρώτη που χάσαμε ή αυτή που γράφει στο πρόγραμμα???

Εφόσον δεν έχει βγει ανακοίνωση,θα γίνουν λογικά οι προγραμματισμένες ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ασκησεις.όχι εκείνες που χάθηκαν.

Re: Φυσική Ι (2012-13)

10
Θέλω να μάθω για τα σφάλματα και κυρίως για αυτό του χρόνου!Πώς το υπολογίζω?Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!
cron