Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

4
Τα περσινά θέματα (Ιούνιος 2012). Τα δυο πρώτα θέματα είναι του κ. Καδιανάκη. Δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσουν εφόσον δε διδάσκει πλέον ο κος Αρβανιτάκης.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

6
Η φετινή ύλη

Στην ύλη συμπεριλαμβάνεται και η παράγραφος 5.4 (Πεπλεγμένες Συναρτήσεις)

Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

7
Και τα θέματα του Σεπτεμβρίου...
(Υπενθυμίζω ότι πέρσι δίδασκε και ο κ. Αρβανιτάκης)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

8
Μπορεί κάποιος να μας πει πού περίπου να δώσουμε εξτρα προσοχή απο την ύλη ή πού επέμειναν οι καθηγητές;;; :)
"I went numb when I learned to see..."

Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

9
Δηλαή φέτος ο Καδιανάκης δεν έκανε διαγωνοποίηση και τέτοια και γιαυτό δεν έχουμε στην ύλη το πρώτο βιβλίο της ανάλυσης? τι θα βάλει φέτος ο Καδιανάκης για να περάσουμε?
"we need to concentrate on more than meets the eye" Placebo

Re: [2ο] Μαθηματικά ΙΙ (2012-13)

10
ρε παιδια επειδή δεν έχω το βιβλίο υπάρχει περίπτωση κάποιος να μου στείλει ένα pdf τα περιεχόμενα για να καταλάβω την φετινή ύλη? ευχαριστώ