Τρόπος εξέτασης μαθήματος προγραμματισμου

1
Παιδιά γεια σας!! Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια και βασικά θέλω να ρωτήσω τους παλαιότερους σε τι στυλ κυμαίνονται τα θέματα του προγραμματισμού γιατί δεν έχουν αναρτηθεί εκτός απο μια χρονιά...και αν υπάρχουν κάποια αν γίνεται να τα ανεβάσετε...
Ευχαριστώ πολύ!

Re: τρόπος εξέτασης μαθήματος προγραμματισμου

2
Όταν έδωσα εγώ πριν δύο χρόνια υπήρχε η επιλογή να το δώσεις το μάθημα γραπτά ή στο pc. Προφανώς (!!) διαλέγεις το pc γιατί μπορείς να ελέγχεις αν είναι σωστά αυτά που γράφεις. Από ότι θυμάμαι ζητήσουσε να γράψεις τρια προγραμματάκια και είχε και συμπλήρωσης. Τα συμπλήρωσης ήταν γενικά από τη θεωρία και τα προγραμματάκια από τις ασκήσεις που είχαν γίνει στο μάθημα! :)

Re: τρόπος εξέτασης μαθήματος προγραμματισμου

3
πλέον, η γραπτή εξέταση δίδεται ΜΟΝΟ για οσους γραφτηκαν πρωτη φορα στο μαθημα μέχρι το ακ. ετος 2010-11! Οι εγγεγραμμένοι από το 2011 κ μετα δινουν ΜΟΝΟ στο pc lab! απο ανακοινωση στο σαιτ του μαθηματος!
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Τρόπος εξέτασης μαθήματος προγραμματισμου

5
Ακριβώς όπως η πρόοδος: ανοιχτά βιβλία, σημειώσεις, διαφάνειες (τυπωμένες μόνο). Δεν θα έχετε πρόσβαση στο internet.
Για τις διαφάνειες, αν τις θέλετε, προτιμήστε να τις τυπώσετε πιο "συμπυκνωμένες", έχω ανεβάσει εδώ δυο εναλλακτικές.
cron