[1ο] Εισαγωγή στη Χημική Μηχανική (2018-19)

1
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι αυτό το μάθημα; ούτε έχω καταλάβει (και δεν είμαι η μόνη) και γράφω και κάποιου είδους πρόοδο στις 31/10. (Παυλάτου)

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Re: [1ο] Εισαγωγή στη Χημική Μηχανική (2018-19)

4
Από μια γρήγορη ματιά που έριξα στις διαφάνειες δεν έχετε κάνει κάτι εξτρίμ μέχρι τώρα. Δυστυχώς παλιότερες σημειώσεις του κ. Μαυρωτά πχ που μπορει να σας έδιναν μια πιο ολοκληρωμενη ματια έχουν κατέβει από το σαιτ της σχολής. Έχετε καποια πιο συγκεκριμενη απορία να δούμε πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Papajim202 την Πέμ 01 Νοέμ 2018, 11:31 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: [1ο] Εισαγωγή στη Χημική Μηχανική (2018-19)

5
Οι διαφάνειες του κ. Μαυρωτά.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.
cron