[2ο] Ανάλυση Συστημάτων Χημικής Μηχανικής (2009-10)

1
Παρακάτω παρατίθενται όλες οι διαφάνειες που χρησιμοποιήθηκαν στο μάθημα!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Διαφάνειες μαθήματος

3
Έλενα μάλλον ξεχάστηκες και έγραψες με greeklish, ενώ έχουμε ζητήσει στους όρους χρήσης να γράφουμε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες. Αν θέλεις διόρθωσε το μήνυμά σου σε παρακαλώ και κάντο ωραίο όπως τα υπόλοιπά σου. :)

Έχω εγώ κάποια παλιά θέματα. Έχω τις επίσημες λύσεις του 2007 και του 2008 όπως και τις εκφωνήσεις των περσινών. Τα ανεβάζω εδώ αλλά υπενθυμίζω πως δεν επιτρέπεται να τα έχετε μαζί σας την ώρα της εξέτασης. :) Είναι βλέπεις ένα μάθημα που πέφτουν κάθε χρόνο παρόμοια...
Θέματα εξετάσεων ΑΣΧΜ (2009).pdf
Θέματα εξετάσεων ΑΣΧΜ (2008) - Λύσεις.pdf
Θέματα εξετάσεων ΑΣΧΜ (2007) - Λύσεις.pdf
Υπενθυμίζω επίσης πως δίνετε με ανοιχτά βιβλία και σημειώσεις και προτείνω κάτι για να μην φάτε κι εσείς όλο τον Αμαζόνιο: Τυπώστε τις διαφάνειες 6 σε κάθε σελίδα και διπλής όψης. Ή βρείτε τις από παλιότερους αν τις έχουν κρατήσει... :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.