Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

71
Τοιχοκολλημένοι έξω από το γραφείο του πολυμενη συνήθως, πέρσι παίζει να είχαν βγει και εξω απο τα εργαστήρια της φυσικοχημείας...γενικώς τελευταία στιγμή θα βγουν, so no worries
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

72
Η εξέταση της εργαστηριακής άσκησης Φ.28 Μελέτη Κρυσταλλικών Δομών με Περίθλαση Ακτίνων Χ θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 8/11/2016
Παρακαλούνται οι όσοι φοιτητές έχουν πραγματοποιήσει την άσκηση να συγκεντρωθούν έξω από τις αίθουσες 21-22 στις 16:30
και να ενημερωθούν τα μέλη κάθε ομάδας.
Εικόνα
Εικόνα

https://www.youtube.com/watch?v=T_AatYUuGkc

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

76
Και μάλλον είναι χαζό αλλά υπάρχει περίπτωση να μου πουν ότι δεν είναι δουλειά τους να ασχολούνται με τέτοιες χαζομάρες και ότι έχουν πιο σοβαρά θέματα και να μην ασχοληθεί με το να με βάλει σε ομάδα και τελικά να μην μπορέσω να το παρακολουθήσω;;

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

77
Συνήθως πας στον καθηγητή του μαθήματος, του λες ότι θες να γραφτείς στο εργαστήριο και σου λέει να μιλήσεις με τον τάδε υπεύθυνο.
Επειδή το έκανα πριν 3 χρόνια δεν θυμάμαι ποιος ήταν ο υπεύθυνος.....
Τέλος εννοείται ότι θα σε βάλει σε ομάδα μην αγχώνεσαι ;)

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

79
Πεπ έγραψε:Ευχαριστωωωωωωωωωωω ...... Απλά μου μπαίνουν σκέψεις ότι επειδή δε ξέρω κόσμο θα έχω τέτοια θέματα και θα πάρω πτυχίο στα 10+ η ποτέ :((((((((

Αλλά ευχαριστωω πολύ για τη βοήθεια ;)))))))
Αν εισαι και λιγο τυχερος και πεσεις σε ομαδα με καλα ατομα θα γνωρισεις και κοσμο οποτε chill ολα καλα θα πανε. Επισης το φορουμ για αυτο ειναι εδω, δεν γινεται να γνωριζεις προσωπικα ολους.
:bigbeer:
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”