Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

61
Για όσους πραγματοποίησαν το τελευταίο εργαστήριο "Μέτρηση Συντελεστή Ιξώδους" σήμερα (19/01) η εξέταση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 23/01 και ώρα 11:45 στο γραφείο Ε.103 (στο θυρωρείο αριστερά). Παρακαλούνται όσοι δεν έχουν εξεταστεί, να παρευρίσκονται. Επίσης, να αποσταλούν με email όσες εργασίες εκκρεμούν, διότι από βδομάδα κατατίθεται η βαθμολογία.

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

64
Έχω μια πολύ ηλίθια απορία: είμαι τρίτο έτος και έχω περάσει εργαστήριο αλλά όχι το μάθημα. Τώρα με τις εγγραφές το ξαναδήλωσα κανονικά για να το δώσω το χειμώνα. Λέτε να υπάρχει πρόβλημα; Θέλω να πω, ο βαθμός οκ διαγράφεται, αλλά το οτι το ξαναδήλωσα δεν σημαίνει οτι δεν μένει κατοχυρωμένο το εργαστήριο, έτσι;

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

66
Εργαστηριο να ξανακάνεις προφανως και δεν χρειαζεται. Απλα ο τελικος σου βαθμος θα ειναι μονο ο βαθμος του γραπτου
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

67
Ανακοινώσεις για τις τελευταίες εξετάσεις εργαστηρίων φυσικοχημείας 2
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εργαστήρια Φυσικοχημείας ΙΙ (γενικά)

69
myrtoxyn έγραψε:Η αναρτηση για το ιξωδες ειναι οτι καλυτερο :lol:
Έχουμε και μια οικολογική συνείδηση σε αυτήν την σχολή. Που να σπαταλάμε χαρτί :P
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα